نمایش 1 - 8 از 8
لید مقاله
اردوی شاگردان دایی در نیر+ تصاویر تیم فوتبال سایپا با سرمربیگری علی دایی تمرینات خود را جهت آماده سازی به مدت 13 روز در شهر نیر آغاز کرده است.
اردوی تیم ملی اسکی در اتریش لغو شد نیریمیز:در حالی که قرار بود اسکی‌بازان اردوی چندروزه‌ای در اتریش داشته باشند، اعزام آنها به این کشور لغو شد.
بانوی ژاپنی در اردوی «راهیان نور» نیریمیز: دختری که برای رسیدن به راه درست، مجاهده کرد و برای نگه داشتن گنج درستی، هجرت را بر قرار ترجیح داد. وقت برگشتن، از او خواهش کردم که برایم بنویسد؛ از آن‌چه دیده و شنیده و اندیشیده.
کی‌روش اسامی بازیکنان به اردوی آفریقای جنوبی را اعلام کرد نیریمیز: سرمربی پرتغالی تیم ملی فهرست بازیکنان برای حضور در اردوی آفریقای جنوبی را اعلام کرد.
برگزاری اردوی یک روزه فرهنگی تربیتی ویژه متربیان حلقه های صالحین نیر نیریمیز: اردوی یک روزه فرهنگی تربیتی ویژه متربیان حلقه های صالحین مدرسه فوتبال شهید بهروز جلیل پور برگزار شد.
اردوی تیم فوتبال لیگ دسته یکی پاس همدان در نیر نیریمیز: تیم فوتبال لیگ دسته یکی پاس همدان در زمین چمن تختی مجموعه ورزشی برادران شهید صوابی نیر اردو زد.
ورزش نیر نیریمیز: در حالی که این روزها ترافیک خاصی برای حضور تیم‌های لیگ برتری در ورزشگاه تختی نیر فراهم شده اما بی‌توجهی مسئولان سبب شده تا برخی از تیم‌ها از حضورشان در اردوی نیر پشیمان شوند.
زمین لرزه نیریمیز: ورزقانی‌ها امروز خود را با هشت زمین لرزه آغاز کردند.
Subscribe to اردوی