نمایش 1 - 10 از 20585
لید مقاله
نیریمیز:بهترین گلزن پرسپولیس که حالا با محرومیت چهار ماهه از همراهی این تیم محکوم شده است به تحریک یک بازیکن راهی تیم ترکیه ای شد و به تحریه باشگاهش به تهران برگشت!
نیریمیز:فائزه هاشمی گفت: چادر را سنتی سرم می‌کنم و اعتقاد ندارم که چادر حجاب برتر است، چادر حجابی است مثل حجاب‌های دیگر.
نیریمیز:پتاسیم یکی از مواد غذایی ضروری و لازم برای بدن است که برای حفظ تعادل مایع و الکترولیت بدن کاربرد دارد. با ما همراه باشید تا ۹ غذای غنی از پتاسیم را به شما معرفی کنیم.
نیریمیز:فرمانده نیروی زمینی ارتش بابیان اینکه ملت تمامی امیدشان به نظامیان ارتش و سپاه است که برای امنیت کشور در حال تلاش و کوشش هستند، گفت: ما برای هرگونه مقابله با داعش چه در عراق، چه در سوریه و چه هرجای دیگری آمادگی کامل داریم.
نیریمیز:مهاجم تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد فدراسیون به عمد اسب او را دوپینگی اعلام کرده است.
نیریمیز: حجت الاسلام مقدسی دیدار با خانواده شهدا را برای مسئولان یک افتخار دانست و گفت: دیدار و دلجویی از خانوده شهدا یک وظیفه شرعی است.
نیریمیز: همزمان با سراسر کشور مراسم زنگ مهر و آغاز سالتحصیلی جدید با حضور مسئولان شهرستان در مدارس نیر برگزار شد.
نیریمیز: حجت الاسلام مقدسی گفت: دفاع مقدس تداوم مکتب عاشورا و نهضت حسینی بود.
نیریمیز: مهدی بخشی گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهر نیر با پیشرفت فیزیکی 85 درصد درحال اجرا است.
نیریمیز:وزیر امورخارجه کشورمان با اشاره به سیاست دولت آمریکا درباره برجام گفت: سیاست دولت کنونی آمریکا در قبال برجام این پیام را به جهان می دهد که مذاکره با آمریکا بی فایده است.

صفحه‌ها

Subscribe to ایران