نمایش 1 - 10 از 1419
لید مقاله
تجمع بزرگ مردم نیر در سالروز حماسه 9 دی +تصاویر در هفتمین سالگرد بزرگداشت حماسه نهم دی ماه، تجمع بزرگ و باشکوه مردم نیر در سالن فرهنگی الغدیر برگزار شد.
شاخسی «شاه حسین، وای حسین» در نیر +تصاویر آئین سنتی شاخسی «شاه حسین، وای حسین» با شکوه فراوان در صبح عاشورا نیر برگزار شد.
تصاویر/ کمپ ترک اعتیاد بانوان نیریمیز: علی ربیعی وزیر کار،تعاون و رفاه اجتماعی از مرکز اقامتی میان مدت بانوان (ترک اعتیاد) «بهبود گستران همگام» بازدید کرد. عکس های مجتبی محمدلو عکاس ایرنا را در ادامه مشاهده می کنید.
تصاویر زیرخاکی و گمشده در تاریخ + 12 عکس نیریمیز: گاهی اوقات دیدن یک عکس قدیمی خاطرات بسیاری را در ذهن ما یادآوری می کند.
نیریمیز: منتخب مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی بامداد امروز در یک سانحه رانندگی در آزادراه قزوین- زنجان درگذشت.
نمایشگاهی با تصاویر عریان در تهران +تصاویر نیریمیز: یک عکاس به بهانه به تصویر کشیدن حقیقت بشر، از پدر عریانش در همه لحظه‌ها عکس می‌گیرد و آن را در معرض دید عموم مردم قرار می‌دهد؛ عکس‌هایی که انسان شرم دارد آن را ببیند.
سایه سنگین زمستان بر بهار+تصاویر بارش سنگین برف جلوه خاص و زیبایی را به طبیعت شهرستان نیر بخشیده است.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور نیریمیز: اعتراض مجازی به نقض حقیقی برجام؛ لغو قراردادهای کارگری زیر سایه سنگین خصوصی‌سازی؛ عارف توافق با لاریجانی را تکذیب کرد؛ کشف خطرناک‌ترین باند قاچاق انسان و برد رئالی پرسپولیس؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
تصاویر فوق العاده از اشک زیر لنز میکروسکوپ نیریمیز: تصاویری که مشاهده می‌کنید تصویر اشک است که دانشمندان آن را زیر میکروسکوپ تهیه کرده‌اند.
تصاویری جالب از لنز دوربین خلبان بر فراز آسمان نیریمیز: یک خلبان آلمانی تصاویری چشم نواز از داخل کابین و بر فراز آسمان ثبت کرده است.

صفحه‌ها

Subscribe to تصاویر