نمایش 1 - 10 از 1420
لید مقاله
اردوی شاگردان دایی در نیر+ تصاویر تیم فوتبال سایپا با سرمربیگری علی دایی تمرینات خود را جهت آماده سازی به مدت 13 روز در شهر نیر آغاز کرده است.
تجمع بزرگ مردم نیر در سالروز حماسه 9 دی +تصاویر در هفتمین سالگرد بزرگداشت حماسه نهم دی ماه، تجمع بزرگ و باشکوه مردم نیر در سالن فرهنگی الغدیر برگزار شد.
شاخسی «شاه حسین، وای حسین» در نیر +تصاویر آئین سنتی شاخسی «شاه حسین، وای حسین» با شکوه فراوان در صبح عاشورا نیر برگزار شد.
تصاویر/ کمپ ترک اعتیاد بانوان نیریمیز: علی ربیعی وزیر کار،تعاون و رفاه اجتماعی از مرکز اقامتی میان مدت بانوان (ترک اعتیاد) «بهبود گستران همگام» بازدید کرد. عکس های مجتبی محمدلو عکاس ایرنا را در ادامه مشاهده می کنید.
تصاویر زیرخاکی و گمشده در تاریخ + 12 عکس نیریمیز: گاهی اوقات دیدن یک عکس قدیمی خاطرات بسیاری را در ذهن ما یادآوری می کند.
نیریمیز: منتخب مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی بامداد امروز در یک سانحه رانندگی در آزادراه قزوین- زنجان درگذشت.
نمایشگاهی با تصاویر عریان در تهران +تصاویر نیریمیز: یک عکاس به بهانه به تصویر کشیدن حقیقت بشر، از پدر عریانش در همه لحظه‌ها عکس می‌گیرد و آن را در معرض دید عموم مردم قرار می‌دهد؛ عکس‌هایی که انسان شرم دارد آن را ببیند.
سایه سنگین زمستان بر بهار+تصاویر بارش سنگین برف جلوه خاص و زیبایی را به طبیعت شهرستان نیر بخشیده است.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور نیریمیز: اعتراض مجازی به نقض حقیقی برجام؛ لغو قراردادهای کارگری زیر سایه سنگین خصوصی‌سازی؛ عارف توافق با لاریجانی را تکذیب کرد؛ کشف خطرناک‌ترین باند قاچاق انسان و برد رئالی پرسپولیس؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
تصاویر فوق العاده از اشک زیر لنز میکروسکوپ نیریمیز: تصاویری که مشاهده می‌کنید تصویر اشک است که دانشمندان آن را زیر میکروسکوپ تهیه کرده‌اند.

صفحه‌ها

Subscribe to تصاویر