نمایش 1 - 9 از 9
لید مقاله
نیریمیز: دو خودروی ام جی 550 و جیلی امگرند7 دو خودرو سطح متوسط هستند که موفق به کسب استاندارد یورو 5 شده اند.
این هم از خودروی دو نفره +عکس نیریمیز: این خودروی دو نفره با سه چرخ دارد که چرخ عقبی به صورت مرکزی بوده و بزرگتر از چرخ های جلو است. بدنه این خودرو بیشتر شبیه به یک مورچه است و با داشتن چرخ های قرمز و زیبا چهره ای جالب به خود گرفته است.
سه مصدوم در واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در نیر نیریمیز: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 درمحور نیر-سراب سه مصدوم بر جای گذاشت.
تصویر لو رفته از مرسدس بنز کوپه، خودروی استثنایی/ عکس نیریمیز: مرسدس بنز GLE کوپه با پوشش استتاری اندکی، شکار دوربین عکاسان مخفی شد.
سامانه راكتی فلق و نخستین خودروی تاكتیكی سنگین كشور رونمایی شد نیریمیز: با حضور دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سامانه راكتی پرتاب كننده راكت فلق و نخستین خودروی تاكتیكی 8×8 با نام ظفر در سازمان صنایع دفاع رونمایی شد.
 خودرویی که با دنیای امروز سال ها فاصله دارد +عکس نیریمیز: در حالی که همه به دنبال خودروهای اتوماتیک هستند، " کونگ دوک ریو" وسیله ای طراحی کرده است که می تواند شما را به حالات دوست داشتنی و بابت طبعتان برساند.
خودروی 14 میلیارد تومانی+عکس نیریمیز: لامبورگینی مدل VENENO رودستر با قیمت 3 میلیون و 360 هزار یورو (حدود 14 میلیارد تومان) گران قیمت‌ترین خودروی جهان محسوب می‌شود.
۵۳ کشته و بیش از ۱۰۵ زخمی در انفجار ۱۱ خودروی بمب‌گذاری شده در بغداد نیریمیز: شبکه خبری اسکای نیوز اعلام کرد که امروز در انفجار ۱۱ خودروی بمب‌گذاری شده در بغداد دستکم ۵۳ تن کشته و بیش از ۱۰۵ تن دیگر زخمی شدند.
انفجار ۱۳ خودروی بمب‌گذاری شده در دوشنبه خونین عراق/ ۵۱ کشته و ۱۹۰ زخمی نیریمیز: امروز در پی انفجار بیش از ۱۳ خودروی بمب‌گذاری شده در مناطق مختلف بغداد دست کم ۵۱ عراقی کشته و ۱۹۰ تن دیگر زخمی شدند.
Subscribe to خودروی