نمایش 1 - 10 از 139
لید مقاله
تجمع بزرگ مردم نیر در سالروز حماسه 9 دی +تصاویر در هفتمین سالگرد بزرگداشت حماسه نهم دی ماه، تجمع بزرگ و باشکوه مردم نیر در سالن فرهنگی الغدیر برگزار شد.
حضور نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در جمع مردم نیر+تصاویر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در جمع مردم شهرستان نیر حضور یافت.
نیریمیز: امام جمعه موقت تهران گفت: مردم در 22 بهمن و 37 سالگی انقلاب، یک عید بزرگ را به رخ دنیا کشیدند.
آرزوی عجیب کودک سرطانی مردم جهان را مجذوب کرد +تصویر نیریمیز: یک بیمارِ 8 ساله مبتلابه سرطان پیشرفته از اهالی «رود آیلند» ظرف کمتر از یک هفته در چین به شهرت رسیده است.
تجمع بزرگ مردم نیر در سالروز حماسه 9 دی +تصاویر در ششمین سالگرد بزرگداشت حماسه نهم دی ماه، تجمع بزرگ و باشکوه مردم نیر در مسجد جامع شهر برگزار شد.
نان بی کیفیت بر سر سفره های مردم نیر نیریمیز: کیفیت نان تولیدی نانوایی های شهرستان نیر چندان مناسب نبوده و این امر نارضایتی شهروندان را به همراه داشته است.
فرماندار نیر مطرح کرد؛ نیریمیز: فرماندار نیر گفت: باید تلاش کرد تا بستر مناسب و فضای رقابتی سالمی را برای انتخابات آتی فراهم شود و انتخاباتی سالم و پرشور با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود.
مشارکت 21 درصدی مردم کشور در ورزش های همگانی نیریمیز: رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور از حضور 21 درصد مردم کشور در ورزش های همگانی خبر داد.
برف و باران در راه نیر/ مردم نیر سردترین شب پاییز را تجربه می کنند نیریمیز: بر اساس پیش بینی هواشناسی استان اردبیل بارش برف و باران در روزهای آینده شهرستان نیر را فرا می گیرد.
عکس/ شکایت «آزاده نامداری» از مردم نیریمیز: تو این چند وقت برخی از خانومها وآقایون بدون هیچ اطلاعی ازواقعیتها جملاتی نوشتند، که متاسفانه باهمه اعتقادم به فضای آزادی بیان و تسامح، ناچار به پیگیری حقوقی از طریق دوستانم در پلیس فتا شده و...

صفحه‌ها

Subscribe to مردم