نمایش 1 - 10 از 11
لید مقاله
نیریمیز: دو خودروی ام جی 550 و جیلی امگرند7 دو خودرو سطح متوسط هستند که موفق به کسب استاندارد یورو 5 شده اند.
مقایسه قیمت خودروهای داخلی در بازار با کارخانه+جدول نیریمیز: پژو 206 تیپ 5 در بازار به قیمت 33 میلیون و 200 هزار تومان به فروش می‌رسد.
مقایسه میان دستمزد رؤسای جمهور؛ از ایران تا آمریکا نیریمیز:بیشترین حقوق ماهانه میان رؤسای جمهور منطقه برای الهام علی اف، رئیس جمهوری آذربایجان، است که حقوق رسمی‌اش ماهانه ۱۵ هزار منات است.
نیریمیز: بررسی روابط دیپلمات اوباما و پوتین نشان می دهد که کدام یک دارای دیپلماسی قوی تری است.
مقایسه کنید: پراید کره ای؛ پراید ایرانی نیریمیز: نسل اول خودروی پراید در سال 1983 بر روی پلت فرم مشترک دو شرکت فورد و مزدا تولید شد. از سال 1989 این دو شرکت بخشی از سهام شرکت کیا را خریداری کرده و تولید این خودرو به کره جنوبی منتقل شد. از ابتدای سال 1372 (1993) نیز اولین محموله CBU پراید وارد ایران شده و تولید این خودرو از اواخر این سال در دو مدل صندوق دار و هاچ بک با نام های صبا و نسیم آغاز شد.
مقایسه افزایش قیمت‌ها در4 دولت +جدول نیریمیز: مقایسه افزایش قیمت‌ها در شش ۱۰۰ روز اول ۴ دولت هاشمی، خاتمی، احمدی‌نژاد و روحانی نشان می‌دهد، ۱۰۰ روز اول دولت دوم هاشمی رکورددار گرانی است و ۱۰۰ روز اول دولت روحانی در جایگاه دوم به‌لحاظ افزایش قیمت‌ها قرار دارد.
گزارش تصویری برنامه 90؛ مقایسه آکادمی منچستر و بارسلونا با استقلال و پرسپولیس/ تکذیب توهین قلعه نویی به فردوسی پور نیریمیز: برنامه نود این هفته از ساعت 22:35 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت 2:30 بامداد سه شنبه به پایان رسید.
مقایسه تبلت‌های پر فروش بازار ایران + عكس و مشخصات نیریمیز: انتخاب يك تبلت مناسب شايد براي خيلي ها كارسختي باشد؛ به همين خاطر امروز دريچه به مقايسه تبلت هاي پرفروش بازار ايران مي پردازد تا شما را در انتخاب يك گجت خوب راهنمايي كند.
مقایسه تعرفه 3 اپراتور تلفن‌همراه/ مقرون به صرفه‌ترین سیم‌کارت اعتباری کدام است؟ نیریمیز: مدتی است اقبال بازار سیمکارت از دائمی به اعتباری تغییر کرده است. مشترکان جدید که اغلب از قشر جوان و نوجوان هستند، می‌خواهند مقرون‌ به صرفه ترین سیم‌کارت را انتخاب کنند.
مقایسه چهره ای بین مفتیان وهابیت و علمای شیعه مقایسه چهره ای بین مفتیان وهابیت و علمای شیعه.

صفحه‌ها

Subscribe to مقایسه