نمایش 1 - 10 از 28446
لید مقاله
نیریمیز: مدیرکل امور روستایی استانداری اردبیل گفت: طی سه سال گذشته برای اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی 21 میلیارد ریال اعتبار به دهیاری‌های استان اردبیل اختصاص یافته است.
نیریمیز:این باغ‌ها که در اصطلاح معماری به آنها باغ عمودی گفته می‌شود در اطراف و اکناف مجتمع‌های مسکونی و تجاری بزرگ کاشته می ‌شوند و نمایی متفاوت و جذاب به آسمانخراش‌ها و مگامال‌ها می‌دهند.در ایران نمونه چنین کاری را می‌توان در پل طبیعت یا مجموعه باغ کتاب دید.
نیریمیز:تعداد مرزبانان ایرانی به‌شهادت‌رسیده در درگیری‌های مرزی با اشرار یا گروهای سیاسی معارض مسلح در چهار سال گذشته به ٤٠ نفر نزدیک می‌شود. آخرین مورد آن جمعه، ١٢ آبان، بود که هشت نفر از نیروهای مرزبانی ناجا در منطقه مرزی چالدران در درگیری با اشرار به شهادت رسیدند.
نیریمیز:رئیس اورژانس مازندران از فوت ۱۳ مسافر در تصادف شب گذشته اتوبوس در محور سوادکوه، گفت: حال عمومی ۳ مسافر تصادف اتوبوس واژگون شده در سوادکوه وخیم است.
نیریمیز:نظریه پرداز و نویسنده روس که برای مشاهده حادثه عظیم پیاده روی اربعین به عراق سفر کرده است، تحلیل و تعابیر جالب توجهی از این گردهمایی و حرکت میلیونی مسلمانان و سایر مذاهب و ادیان دارد.
نیریمیز:تصاویر زیر حرم سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) را در روز دوشنبه و درحالی که سه روز تا اربعین حسینی باقی است مملو از عاشقان و شیعیان این حضرت از ملیت های مختلف نشان می دهد.
نیریمیز:سردار رمضان شریف با بیان اینکه علت مخالفت دشمن با سپاه این است که نمی تواند رمز موفقیت سپاه را کشف کند گفت: دشمن هر طرحی را که در کشور ما پیاده کرده است نمی گویم خسارتی را نداشته اما سپاه و جمهوری اسلامی یاد گرفته است که چگونه این تهدید ها را به فرصت تبدیل کند.
نیریمیز: رئیس‌جمهور گفت: مرزهای ایران و پاکستان باید مرز دوستی، توسعه و گردشگری بین دو ملت باشد.
نیریمیز: یکی از مشکلات فراگیر کاربران تلگرام حجم زیاد مصرفی این شبکه اجتماعی است،راهکاری برای کاهش حجم اینترنت مصرفی تلگرام ارائه کرده ایم.
نیریمیز: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نیر از تاسیس 4 صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی در شهرستان نیر ‏خبر داد.

صفحه‌ها

Subscribe to نیریمیز