نمایش 1 - 10 از 21972
لید مقاله
نیریمیز: حجت الاسلام مقدسی گفت: دولت در تشکیل کابینه از افراد شایسته، جوان و پرانرژی،توانمند و متعهد استفاده کند.
نیریمیز: حجت الاسلام میکائیل مقدسی امام جعفر صادق (ع) آن حضرت را الگویی بی‌نظیر برای امت اسلامی توصیف کرد.
نیریمیز: باهدف حفظ انسجام و ارتقای روحیه و توان نظامی بسیجیان، برنامه فراخوانی گردان بیت‌المقدس حوزه مقاومت بسیج شهید مدنی در نیر برگزار شد.
نیریمیز: مردم شهرستان نیر در سالگرد شهادت امام جعفر صادق(ع) با برپایی آیین های عزاداری به سوگ آن امام همام نشستند.
نیریمیز: فرمانده کل سپاه گفت: اگر آمریکا بخواهد موضوع تحریم دفاعی و تحریم سپاه را دنبال کند، باید پایگاه های منطقه ای خود را تا عمق هزار کیلومتر در اطراف ایران جمع آوری کرده و اشتباه محاسباتی خود را با هزینه بالایی تصحیح کند.
نیریمیز: فرماندار نیر از خانواده‌ها خواست تا ازدواج آسان با مهریه کم را ترویج داده تا جوانان بتوانند زندگی آسانی و سالمی را آغاز کنند.
نیریمیز: با حضور مشاور وزیر وزارت ورزش رختکن ورزشی زمین چمن تختی مجموعه ورزشی برادران شهید صوابی شهرستان نیر افتتاح شد.
نیریمیز: بسیاری از شبکه‌های ارتباط اجتماعی تصویر شاهزاده احمد بن عبدالعزیز وزیر کشور اسبق عربستان را در حال استقبال از میهمانانش در ریاض منتشر کرده‌اند که سئوالات و ابهامات زیادی را مطرح کرده است.
نیریمیز: محققان شرکت های دانش بنیان همواره در تلاش هستند تا در حوزه زیست فناوری داروهایی تولید کنند تا کشور از این منظر بی نیاز شود هم اکنون نیز فهرست ۲۹ داروی در حال تولید ایرانی منتشر شده است.
نیریمیز: معاون دفتر بهداشت و مدیریت بیماری‌های دامی سازمان دامپزشکی، آخرین وضعیت شیوع بیماری تب کریمه کنگو را در کشور تشریح کرد و گفت: ۸۰ نفر مبتلا شده‌ که ۵ نفر از آنها جان خود را از دست داده‌اند.

صفحه‌ها

Subscribe to iran