نمایش 1 - 10 از 7632
لید مقاله
نیریمیز: وزیر دفاع گفت: اگر آمریکایی‌ها تصور می‌کنند می‌توانند بر انتخابات ایران تأثیر بگذارند، کاملا در توهم هستند. زیرا ملت ایران ملت هوشیاری است و دشمنانش را می‌شناسد و سیاست خارجی ما در قبال آمریکا قاطعانه، تثبیت شده و اصولی است.
نیریمیز: شبکۀ اسکای نیوز عربی، که حامی دولت امارات است و در دبی استقرار دارد، مجری مشهور خود را اخراج کرد.
نیریمیز: وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در مصاحبه‌ با رویترز گفت: این رژیم دنبال تفاهم با رئیس‌جمهوری آمریکا برای جلوگیری از نفوذ نظامی دائمی ایران در سوریه است.
نیریمیز: ایده استفاده از بزرگراهها به عنوان پایگاه هوایی برای اولین بار توسط نیروهای ناتو و در دوران اوج جنگ سرد شکل گرفت.
نیریمیز: یک قاری مالزیایی قرآن حین تلاوت جان به جان آفرین تسلیم کرد.
نیریمیز: امشب از ساعت 23:15 رئال مادرید و بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند که بارسلونا سه بر دو پیروز شد.
نیریمیز: با قطعی شدن راهیابی امانوئل ماکرون و مارین لوپن به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه، لوپن در پیامی اعلام کرد زمان آزاد کردن مردم فرانسه رسیده است.
نیریمیز: نتایج بررسی‌های جدید سازمان ملل نشان می دهد خطر وقوع جنگ اتمی از 26 سال گذشته تاکنون به بالاترین حد خود رسیده است.
نیریمیز: ظاهرا این روز‌ها خشونت علیه زنان در کشور ایتالیا بیداد می‌کند.
نیریمیز: کارشناسان اقتصادی معتقدند توسعه صادرات به ویژه در حوزه غیر نفتی یکی از پیش نیازهای اساسی رونق و شکوفایی اقتصادی است،در همین راستا با یک بررسی اجمالی به روشنی پی می بریم در میان قاره های جهان،کشورهای آسیایی بیشترین سهم واردات از ایران را به خود اختصاص داده اند.

صفحه‌ها

Subscribe to بین الملل