تازه ترین مطالب


کد مطلب: 42827
تاریخ انتشار: د, 1395/10/20 - 20:56
نیریمیز: نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از تخصیص ۱۰۰ میلیارد ریال اسناد خزانه برای تکمیل پروژه فاضلاب شهر نیر و رفع مشکلات آب شرب اردبیل خبر داد.

به گزارش نیریمیز، محمد فیضی گفت: این اعتبار به منظور اجرای تصفیه‌خانه فاضلاب شهر نیر و رفع مشکلات آب شرب شهر اردبیل اختصاص یافته است.

 

وی افزود: در پی سفر رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به اردبیل اختصاص اعتبار مناسب به منظور اجرای تصفیه‌خانه فاضلاب نیر درخواست شده بود که عملاً از مخل اسناد خزانه محقق شد.

 

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی همچنین اختصاص ۵۸۰ میلیارد ریال اوراق خزانه اسلامی به پروژه راه‌آهن اردبیل را یادآور شد و گفت: این اعتبار نیز از محل اسناد خزانه تخصیص یافته است.

 

به گفته فیضی با مبلغ اختصاصی برای راه‌آهن تمامی مطالبات پیمانکاران پروژه تصفیه شده و ۱۰۰ درصد اعتبارات سال جاری نیز محقق می‌شود.

 

وی تأکید کرد: تأمین اعتبار برای دو پروژه ذکر شده از مهم‌ترین مطالبات مردم اردبیل بود که با پیگیری‌های صورت گرفته محقق شد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

دیدگاه‌ها

بابا این چه منفتی به نیر داره دارن .. الان نزدیکه یک سال از انتخابات مجلس میگذره کجایند انهای که میگفتند نیر به بعضی نمایندگان عضو کمسیون ها نیاز دارد اون مرد نمایندی بود که قدرشو ندونستیم حداقل چندین وزیر رو به شهرستان اورد

این اعتبار فاضلاب به درد ما نمیخورد اگه واقعا به قکر نیر هستی یه کارخانه ای چیزی بیار . همه میدانند فاضلاب به نام نیر و به کام اردبیله

اگر نمایندگان محترم بفکر مردم نیر هستند در صدد تکمیل پروژه سد سرخاب و احداث کنار کذر و آب درمانی سقزچی از دوات اعتبار گیرند نه به پروژه فاضلاب زیرا سود این سد برای همسایه است نه شهرما
ارسال نظر