نمایش 1 - 10 از 763
لید مقاله
نیریمیز:مجله «دیده‌بان محیط عملیاتی» وابسته به ارتش آمریکا طی گزارشی به ظرفیت‌های گسترده ایران در ساخت رادارهای بومی و نمایش قدرت پهپادی کشورمان با رونمایی از «آشیانه عقاب‌ها» اقرار کرد.
نیریمیز:پایگاه دیلی‌میل در گزارشی به جدیدترین زیردریایی ساخته شده در روسیه پرداخته و از آن به عنوان مرگ‌بارترین زیردریایی جهان توصیف کرده است.
نیریمیز:سامانه Ranger HRC، سیستم مورد استفاده نیروی دریایی آمریکا است که توان شناسایی اهداف در فاصله 20کیلومتری دارد در حالی که محصول ایرانی، حدودا 10 کیلومتر بیش از نمونه آمریکایی، توانایی کشف اهداف را دارد.
نیریمیز:مراسم تودیع و معارفه جانشینان جدید و قدیم فرمانده کل ارتش و همچنین معاون هماهنگ کننده ارتش صبح امروز شنبه، با حضور فرماندهان و مسئولان لشکری و کشوری در ستاد ارتش برگزار شد.
نیریمیز:تعداد مرزبانان ایرانی به‌شهادت‌رسیده در درگیری‌های مرزی با اشرار یا گروهای سیاسی معارض مسلح در چهار سال گذشته به ٤٠ نفر نزدیک می‌شود. آخرین مورد آن جمعه، ١٢ آبان، بود که هشت نفر از نیروهای مرزبانی ناجا در منطقه مرزی چالدران در درگیری با اشرار به شهادت رسیدند.
نیریمیز:از منتهی الیه شرق سیستان و بلوچستان تا غربی ترین نقاط آذربایجان غربی، آنچه عامل شهادت مرزبانان کشورمان است، نه نزاع رودررو با اشرار و تروریست ها که چگونگی رفت و آمد ایشان است؛ نقیصه‌ای جانکاه که قرار نیست رفع شود.
نیریمیز:نیروهای ارتش سوریه و همپیمانان آن در ادامه عملیات گسترده در جبهه دیرالزور، موفق شدند این شهر را از اشغال تروریست‌های داعش آزاد کنند.
نیریمیز:فرمانده کل سپاه با بیان اینکه توانمندی برای افزایش برد موشک‌ها وجود دارد گفت: فعلاً همین برد 2 هزار کیلومتری کفایت می‌کند چرا که آمریکایی‌های به اندازه کافی در تیررس این برد قرار دارند.
نیریمیز:در این عملیات 2 دستگاه خودروی نیسان در صحنه ی درگیری و با آتش نیروهای عملیاتی منهدم و یک دستگاه خودروی تویاتا به همراه 3 دستگاه بیسیم موتورولا مورد استفاده ی عناصر قاچاقچی کشف و ضبط گردید.
نیریمیز:ظهر امروز (شنبه) پس از درگیری‌های شدید چند ساعته، بخش‌های شمالی، جنوبی و مرکزی شهر از اشغال تروریست‌های داعش خارج و القریتین به طور کامل آزاد شد.

صفحه‌ها

Subscribe to دفاع و امنیت