تازه ترین مطالباخبار مهم

نیریمیز: مجلس نمایندگان آمریکا طرح افزایش نظارت قوه مقننه این کشور بر معاملات هواپیما با ایران را به تصویب رساند.
سرلشکر جعفری در همایش دانشگاه در تراز انقلاب اسلامی؛
نیریمیز: فرمانده کل سپاه گفت: اگر به وقایع ۲۰ سال گذشته در منطقه بنگریم، می‌بینیم که استکبار همواره شکست خورده و ملت‌های منطقه پیروز شده‌اند.اخبار شهرستان

نیر شهری ییلاقی؟!
حضور گردشگران در زمان های مشخص و محدود در شهرستان نیر، طبیعت منطقه و صنعت توریسم را به دلیل فشار بیش از حد در بازه زمانی محدود بسیار شکننده و در حالت نابودی قرار داده است.
نیریمیز: با قطع بیرحمانه درختان سطح شهر نیر، رنگ سبز شهر در سایه سکوت مسئولان و دوستداران طبیعت رنگ می بازد.
نیریمیز: شهرستان تاریخی نیر به عنوان دروازه غربی استان اردبیل، علیرغم دارا بودن توانمندی ها و قابلیت های منحصر به فرد، همچنان در محرومیت به سر می برد.
نیریمیز: وجود غار بسیار نادر و کم نظیر و تاریخی گلستان که از نوع دست ساز است، چشمه سار های فراوان و دره بسیار زیبا و دیدنی و نزدیکی به دامنه کوه سبلان این منطقه را به یکی از قطب هاز گردشگری شهرستان نیر تبدیل کرده است.
ظرفیت های گردشگری نیر مغفول مانده است
فرماندار نیر:
نیریمیز: فرماندار شهرستان نیر با اشاره به ظرفیت های بالای شهرستان در زمینه گردشگری گفت: ظرفیت های تاریخی، فرهنگی و گردشگری نیر مورد کم توجهی قرار گرفته است.
تفرجگاه بولاغلار نیر پذیرای میهمانان و مسافران
تفرجگاه بولاغلار نیر این روزها پذیرای میهمانان و مسافرانی است که از گرما و دود شهرهای بزرگ گریخته و به طبیعت بهشتی و خنک نیر پناه آورده اند.
ظرفیت های گردشگری استان نیازمند معرفی گسترده است
معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل:
نیریمیز:معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل که در جشنواره آش های سنتی نیر سخن می گفت بر معرفی مناسب ظرفیت های گردشگری استان تاکید کرد.
شهرستان نیر گزینه مناسب برای سرریز پیک ترافیک گردشگری سرعین
معاون گردشگری میراث فرهنگی کشور:
نیریمیز: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با اشاره به قابلیت های گردشگری نیر، این شهرستان را گزینه مناسب برای سرریز پیک ترافیک گردشگری سرعین دانست.
آبگرم قینرجه نیر  پذیرای میهمانان و مسافران تابستانی
گزارش تصویری
آبگرم قینرجه نیر روزانه میزبان صدها مسافر و میهمان تابستانی است.
نیر مملو از مسافران تابستانی
نیریمیز: شهرستان نیر با در اختیار داشتن هفت منطقه نمونه گردشگری از مجموع مناطق گردشگری استان اردبیل میزبان ده‌ها هزار گردشگر از جای‌جای کشور است.
تفرجگاه بولاغلار نیر پذیرای میهمانان و مسافران تابستانی
با آغاز موج دوم سفرهای تابستانی
نیریمیز: منطقه نمونه گردشگری بولاغلار شهرستان نیر با چشمه های بهشتی و طبیعت چشم نواز مورد توجه بیشتر گردشگرانی است که از شهر نیر عبور می کنند.
صدای پای آب
نیریمیز: شهرستان نير با دارا بودن مناظر و چشم انداز هاي طبيعي چشم نواز، آب و هواي بسيار مطبوع و دلپذیر و آرمیدن در بستر کوهستان سبلان ،گردشگران و عاشقان طبیعت را به خود می خواند.
جلوه هایی زیبا از طبیعت زیبای نیر
نیریمیز: این روزها زیبایی مسحور کننده طبیعت نیر عاشقان و دوستداران طبیعت را به خود می خواند.
فیلم/طبیعت زیبای سقزچی نیر
نیریمیز: منطقه نمونه گردشگری سقزچی با مناظری بسیار زیبا در فاصله حدود 5 کیلومتری شهر نیر قرار دارد.
  اعلام آمادگی 12 سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در صنعت گردشگری شهرستان نیر
نیریمیز: فرماندار نیر از اعلام آمادگی 12سرمایه گذار بومی و غیربومی برای سرمایه گذاری در صنعت گردشگری این شهرستان خبر داد.
فیلم/مناظر بکر و بی نظیر از طبیعت زیبای نیر
نیریمیز: شهرستان نير با دارا بودن مناظر و چشم انداز هاي طبيعي چشم نواز، آب و هواي بسيار مطبوع و دلپذیر و آرمیدن در بستر کوهستان سبلان ،گردشگران و عاشقان طبیعت را به خود می خواند.