تازه ترین مطالب
اخبار مهم

نیریمیز: تصمیم اخیر وزارت جهاد مبنی بر ممنوعیت ثبت سفارش واردات برنج، افزایش ناگهانی قیمت برنج خارجی در بازار را به همراه داشت.
نیریمیز: نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل متحد با انتشار مستنداتی به ادعاهای نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد پاسخ داد.اخبار شهرستان

یادداشت؛
فقر، بیکاری و مهاجرت در شهرستان نیر کلمات تکراری هستند که تا امروز گویا راهکاری ثمربخش برای حل آن پیدا نشده و همه طرح ها و برنامه ها در حد شعار باقی مانده‌ است.
نیریمیز: در روزهای اخیر قیمت انواع برنج خارجی در بازار به طور متوسط 10درصد افزایش یافته و امکان خرید را از قشر ضعیف جامعه سلب کرده است.
یادداشت/
نیریمیز: علیرغم ثبت رسمی شرکت توسعه و عمران شهرستان نیر متاسفانه تحرک و پویایی چندانی از این نهاد مردمی دیده نمی شود و بیم آن می رود این تعاونی نیز به سرنوشت دیگر تعاونی ها دچار شود.
نیریمیز: شهرستان تاریخی نیر به عنوان دروازه غربی استان اردبیل، علیرغم دارا بودن توانمندی ها و قابلیت های منحصر به فرد، همچنان در محرومیت به سر می برد.
آخرین قیمت‌ها از بازار انواع گوشت در نیر
نیریمیز: در طی یک ماه گذشته قیمت مرغ در شهرستان نیر 2000 تومان افزایش یافته و به 8000تومان رسیده است.
قیمت انواع میوه در بازار نیر
نیریمیز: هر کیلو موز در بازار نیر 60000 ریال به فروش می رسد.
تنگنای سخت دامداران نیری/گرانی علوفه و ارزانی دام
نیریمیز: افزایش سرسام آور قیمت علوفه و آذوقه دامی و کاهش قیمت فروش دام زنده، دامداران و روستائیان شهرستان نیر را در تنگنای سختی قرار داده است.
سرمایه گذاری 29 میلیون یورویی شرکت تولید دارو در شهرستان نیر
استاندار اردبیل خبر داد
نیریمیز:استاندار اردبیل از سرمایه گذاری 29 میلیون یورویی بخش خصوصی شرکت تولید دارو در شهرستان نیر خبر داد.
اختصاص بیش از 5000 میلیون ریال برای زیرساخت های گردشگری شهرستان نیر
فرماندار نیر خبر داد:
نیریمیز: فرماندار نیر از اختصاص بیش از 5000میلیون ریال برای تکمیل زیرساخت های گردشگری شهرستان خبر داد.
7200 میلیون ریال سهم اشتغالزایی نیر از اقتصاد مقاومتی
فرمانده سپاه ناحیه نیر مطرح کرد:
نیریمیز: فرمانده سپاه ناحیه نیر گفت: امسال هفت میلیارد و 230 میلیون ریال برای اردوهای هجرت و جهادی و اقتصاد مقاومتی در این شهرستان اختصاص یافته است.
آغاز عملیات احداث آبگرم سقزچی شهرستان نیر
نیریمیز: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: عملیات احداث آبگرم سقزچی شهرستان نیر پس از 5 سال بلاتکلیفی دوباره شروع می شود.
بسیج سازندگی نیر فعال در عرصه اقتصاد مقاومتی
نیریمیز: بسیج سازندگی نیر در راستای اهداف و منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی فعالیت خود را آغاز کرده است.
روند پیشرفت مجتمع آبدرمانی برجلو نیر مایوس کننده است
امام جمعه نیر:
نیریمیز: حجت الاسلام و المسلمین مقدسی در جریان بازدید از پروژه مجتمع آبدرمانی شهر آفتاب(برجلو) از روند پیشرفت این طرح را بسیار کند دانست.
پروژه های نیمه تمام شهرستان نیر تکمیل می شود
مصطفی افضلی فرد:
نیریمیز: مصطفی افضلی فرد روز شنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات پروژه های عمرانی شهرستان نیر از اختصاص بودجه ای برای تکمیل پروژه های نیمه تمام این شهرستان خبر داد.
راه آهن اردبیل، شهرستان نیر را هم پوشش خواهد داد
حقیقت پور:
نیریمیز: نماینده مردم اردبیل، نیر،نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پایان مطالعات راه آهن اردبیل گفت:این پروژه عظیم شهرستان نیر را هم پوشش خواهد داد.
 راه‌اندازی مرکز پرورش ماهی در نیر
نیریمیز: نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: مرکز پرورش ماهی در شهرستان نیر راه اندازی می شود.