تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالباخبار مهم

نیریمیز: تصمیم اخیر وزارت جهاد مبنی بر ممنوعیت ثبت سفارش واردات برنج، افزایش ناگهانی قیمت برنج خارجی در بازار را به همراه داشت.
نیریمیز: نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل متحد با انتشار مستنداتی به ادعاهای نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد پاسخ داد.اخبار شهرستان

یادداشت؛
فقر، بیکاری و مهاجرت در شهرستان نیر کلمات تکراری هستند که تا امروز گویا راهکاری ثمربخش برای حل آن پیدا نشده و همه طرح ها و برنامه ها در حد شعار باقی مانده‌ است.
نیریمیز: بلاتکلیفی مدیریت عالی استان و تاخیر در انتخاب و معرفی استاندار جدید اردبیل لطمات جبران ناپذیری به منافع و مصالح استان و مردم وارد می‌کند.
نیریمیز: همزمان با سراسر کشور مراسم زنگ عاطفه ها با حضور مسئولان محلي و اوليا و مربيان دانش آموزان در یکی از مدارس شهرستان برگزار شد.
نیریمیز: بارش اولین برف پاییزی که از بامداد امروز شروع شده بود منطقه صائین نیر را سفید پوش کرد.
هدفمند شدن نذورات حسینی و سوق دادن آن به سمت محرومان جامعه می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات پابرهنه‌گان جامعه شود و زنگار فقر از چهره شهر بزداید.
فرمانده سپاه ناحیه نیر خبر داد
نیریمیز: سرهنگ بنیادی با اشاره به نزدیک شدن سال تحصیلی جدید گفت: در راستای برنامه‌های محرومیت زدایی تعدادی کیف مدرسه در بین دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند توزیع شد.
نیریمیز: همزمان با سراسر کشور مراسم زنگ مهر و آغاز سالتحصیلی جدید با حضور مسئولان شهرستان در مدارس نیر برگزار شد.
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان:
نیریمیز: حجت الاسلام محمد شعبانپور که درمراسم معارفه رئیس جدید عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان نیر سخن می گفت از تلاش های دشمن برای برهم زدن فضایی سیاسی کشور خبر داد.
نیریمیز: کشف یک خودروی سرقتی در نیر باعث به دام افتادن قاچاقجیان کالا در این شهر شد.
نیریمیز: پس از استعفای فریبز صلاحی از سمت شهرداری نیر، شورای شهر جلال ممی زاده را برای تصدی این پست انتخاب کردند.
معاون فرماندار نیر خبر داد:
نیریمیز: معاون فرماندار نیر از مجموعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نیر به دلیل کسب بالاترین میزان رضایتمندی در بین شهرستان های استان قدردانی کرد.
به بیراهه میرویم/
سخت گیری های بی مورد و آداب و رسوم پرهزینه در برگزاری جشن عروس از اشتیاق جوانان برای ازدواج کاسته و باعث افزایش میزان روابط نامشروع در جامعه شده است.
مدیر جهاد کشاورزی نیر:
نیریمیز: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نیر گفت: پروژه آبیاری تحت فشار 630 هکتار از اراضی مرغوب کشاورزی روستاهای بوسجین، مهماندوست علیا و سفلی و تازه قشلاق بخش کوراییم کلنگ‌زنی شد.
نیریمیز: مراسم اختتامیه فعالیت های تابستانی دانش آموزان نیری در اردوگاه فرزندان حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد.
نیریمیز: عدم تکمیل شبکه فاضلاب نیر و ادامه ورود فاضلاب شهر به رودخانه آغلاغان و متعاقب آن سد یامچی، علاوه بر تهدید سلامتی آب شرب مردم اردبیل می تواند به یک بحران و فاجعه زیست محیطی تبدیل شود.
به بهانه اجراي عمليات آسفالت به روش بازيافت گرم
نیریمیز:عمر آسفالت در شهرستان نیر به دلیل عدم رعایت استاندارد های اولیه پایین تر از سطح کشور بوده و این امر باعث هدر رفت منابع و افزایش دست انداز ها و وصله های سطح معابر شهرستان شده است.


معرفی شهرستان نیربا شهدای شهرستان نیر