تازه ترین مطالب


کد مطلب: 44156
تاریخ انتشار : س, 1396/03/02 - 10:18
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نیر با بیان اینکه هیچ چیز جز یاد و توکل به خدا خرمشهر را آزاد نکرد گفت: اخلاص، معنویت و امداد الهی مهمترین عامل موفقیت در فتح خرمشهر بود.

حجت الاسلام احد احدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیر در گفتگو با نیریمیز سوم خرداد را مظهر اقتدار و مقاومت ملت و سالروز دلاور مردی و ایثار شهیدان استقامت و پایداری ملت ایران دانست و اظهارکرد: فتح خرمشهر ثابت کرد معنویت و ولایتمداری نیروهای مسلح ایران عامل این پیروزی بزرگ و ماندگار فتح خرمشهر شد.
 
وی با بیان اینکه هیچ چیز جز یاد و توکل به خدا خرمشهر را آزاد نکرد، تأکید کرد: همیشه ما نباید صرفاً به تجهیزات نظامی برای رسیدن به اهداف خود متکی و یا مغرور شویم، چراکه بزرگترین عامل پیروزی ما در همه عرصه‌ها معنویت و امداد الهی بوده و خواهد بود.
 
حجت‌الاسلام احدی با تأکید بر اینکه خون شهدا بود که خرمشهر را آزاد کرد، افزود: آزادسازی خرمشهر با از خودگذشتگی ملت ولایتمدار و خدای ما در تاریخ رویداد‌های بی‌نظیر الهی ثبت و ضبط شد.
 
وی، اتحاد و توسل به اهل بیت(ع) و پیروی مردم ایران از ولایت فقیه در هشت سال دفاع مقدس را از کلیدی‌ترین مؤلفه‌ها در اقتدار و پیروزی اسلام انقلاب در برابر ابرقدرت‌های جهانی برشمرد.
 
مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه سپاه شهرستان نیر  گفت: حماسه آزادسازی خرمشهر تمام معادلات دنیا را به هم ریخت و نماد مقاومت ملت ایران در برابر دشمنان است.
 
وی افزود: انقلاب اسلامی تمامی نقشه های غرب در جهت استعمار نوین را به هم زد و چشم جهان را به نور اسلام روشن کرد.
 

ارسال نظر