تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 22961
تاریخ انتشار: ش, 1393/04/07 - 16:52
پروژه های نیمه تمام شهرستان نیر تکمیل می شود
نیریمیز: مصطفی افضلی فرد روز شنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات پروژه های عمرانی شهرستان نیر از اختصاص بودجه ای برای تکمیل پروژه های نیمه تمام این شهرستان خبر داد.

به گزارش نیریمیز ؛ جلسه بررسی مسائل و مشکلات پروژه های عمرانی شهرستان نیر با حضور مصطفی افضلی فرد نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری نیر برگزار شد.

 

مصطفی افضلی فرد در این نشست با اعلام اختصاص 15 میلیارد ریال از محل ماده 180 برای توسعه شهرستان نیر افزود: این اعتبار برای تکمیل پروژه هایی که بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند اختصاص خواهد یافت.
 

وی در بخشی از سخنانش به اهمیت جذب سرمایه گذاران در سطح استان اشاره کرد و گفت: استان اردبیل جزو محروم ترین مناطق کشور است و باید جهت برطرف کردن این محرومیت از سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه حمایت کرد.

 

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به بلاتکلیف بودن وضعیت برخی سرمایه گذاران در استان تصریح کرد: تعیین تکلیف این سرمایه گذاران و برطرف کردن مشکلات پیش روی آنها می تواند باعث افزایش سرمایه گذاری در استان شده و برای اشتغال زایی و کاهش تعداد بیکاران موثر باشد.

 

افضلی فرد با بیان اینکه 70 درصد مشکلات استان از طریق مدیران استانی قابل حل است افزود: نیازی نیست برای هر مشکل کوچک با وزیران رایزنی کنیم.
 

 

اکبر صمدی فرماندار شهرستان نیر هم در این جلسه از محقق شدن بیش از 70 درصد مصوبات جلسات قبلی با افضلی فرد نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی در این شهرستان خبر داد.

 

وی گفت: این مصوبات جزو مشکلات و دغدغه های اصلی مردم شهرستان بود که با پیگیری این نماینده کمک حال مردم نیر شد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

برچسب‌ها: 
ارسال نظر