تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 23040
تاریخ انتشار: د, 1393/04/09 - 20:49
روند پیشرفت مجتمع آبدرمانی برجلو نیر مایوس کننده است
نیریمیز: حجت الاسلام و المسلمین مقدسی در جریان بازدید از پروژه مجتمع آبدرمانی شهر آفتاب(برجلو) از روند پیشرفت این طرح را بسیار کند دانست.

به گزارش نیریمیز ؛ حجت الاسلام و المسلمین میکائیل مقدسی امام جمعه نیر در جریان بازدید از مجتمع آبدرمانی آفتاب نیر گفت: پس از گذشت بیش از یک دهه از آغاز عملیات اجرایی پروژه مجتمع آبدرمانی آفتاب نیر روند اجرایی آن همچنان کند است و این امر باعث هدر رفت سرمایه خدادادی شده است.

 

امام جمعه نیر با بیان اینکه مسوولان استانی در این زمینه وعده های بسیاری داده اند افزود: متحیر مانده ایم و نمی دانیم اشکال کار کجاست و این پروژه چه وقت به پایان خواهد رسید.
 

وی تاخیر در اجرای پروژه های عمرانی را باعث محرومیت منطقه دانست و گفت: افزایش نرخ بیکاری و عدم وجود زمینه های اشتغال پایدار موجب مهاجرت مردم از این شهرستان و کاهش میزان جمعیت شده است و این امر کاهش میزان بودجه های اختصاصی به شهرستان و عدم رغبت سرمایه گذارانبرای سرمایه گذاری در این منطقه مستعد شده است.

حجت الاسلام مقدسی با تاکید بر لزوم ایجاد راهکارهای مناسب برای تکمیل چنین پروژه هایی تصریح کرد: متولیان دستگاه های ذیربط باید هر چه سریع تر نسبت به تکمیل پروژه های نیمه تمام خود در شهرستان نیر اقدام کنند.

خطیب جمعه نیر با اشاره به وجود پروژه های عمرانی ناتمام در شهرستان، توجه نمایندگان مجلس و استاندار اردبیل را به این امر ضروری دانست و بر عملی شدن قول استاندار اردبیل برای ساماندهی آب های گرم شهرستان نیر تاکید کرد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

برچسب‌ها: 
ارسال نظر