تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26001
تاریخ انتشار: پ, 1393/06/27 - 16:44
با حکم استاندار اردبیل
ناصر سیدزاده بخشدار ویلکیج نمین شد
ناصر سیدزاده بخشدار ویلکیج نمین شد
نیریمیز: استاندار اردبیل طی حکمی ناصر سیدزاده نیری را به سمت بخشدار ویلکیج نمین منصوب کرد.

به گزارش نیریمیز، استاندار اردبیل در بخشی از این حکم ابراز امیدواری نموده نامبرده با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب و پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید در خدمت رسانی به مردم شریف منطقه و با الهام از منویات مقام معظم رهبری و آرمان های مقدس جمهوری اسلامی موفق باشد.

 

لازم به ذکر است جلسه تودیع و معارفه بخشداران بخش های ویلکیج و مرکزی نمین با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل در محل فرمانداری نمین انجام شد.

 

طاهر شریفی معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل در این نشست از تحقق مطالبات مردم از رئیس جمهور در سفر هیات دولت به استان در بحث مناطق ویژه اقتصادی و آزاد تجاری سطح استان خبر داد.

 

 

شریفی جلب اعتماد مردم و از بین بردن فاصله بین مردم و دولت را مهمترین دهف دولت برشمرد و گفت تنها راه عملیاتی شدن این امر برخورد صادقانه با مردم و پرهیز از هرگونه وعده  وعید دروغین به مردم است.

 

در ادامه این جلسه یاور گنجی بعنوان بخشدار بخش مرکزی نمین و سید ناصر سیدزاده  بعنوان بخشدار بخش ویلیکیج این شهرستان معرفی و از تلاش ها و زحمات چندین ساله عبدا... نعیمی و یحیی نوری بخشداران سابق این بخش ها تقدیر و تجلیل شد.

 

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر