تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30616
تاریخ انتشار: چ, 1393/11/08 - 08:54
نیریمیز: فرماندار نیر که در همایش دهیاران شهرستان های نیر و سرعین سخن می گفت بر اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده تاکید کرد.

به گزارش نیریمیز،فرماندار شهرستان نیر روز دوشنبه در این همایش به اهمیت ایجاد درآمد دهیاران برای هزینه کرد در روستاها اشاره کرد و گفت: روستاهایی که دارای مناطق گردشگری و معادن هستند باید برای جذب درآمد اقدامات لازم را در بودجه پیشنهادی خود انجام دهند.

اکبر صمدی خواستار همکاری مردم و دهیاران برای فرهنگ سازی پرداخت مالیات در جامعه و تبدیل آن به باور عمومی شد و افزود: با عزم ملی و مشارکت عمومی مردم و مسوولان مالیات باید جایگزین نفت در اقتصاد ایران شود.

وی از دهیاران خواست قانونمندی را الگوی خود کرده و به طور ملموس به اهالی روستا القا و از اقدامات غیر قانونی و ایجاد تبعات سوء ناشی از عدم رعایت مقررات در روستاها با اتخاذ تدابیری مبنی بر فرهنگ سازی غنی جلوگیری کنند.

وی وجود سرمایه گذار در منطقه را مایه رونق اقتصادی دانست و اظهار کرد: ایجاد زمینه و بسترهای لازم در راستای سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار در روستاها از وظایف دهیار بوده و پیشرفت و توسعه روستایی در سایه ایجاد فرصت های اشتغال و وجود سرمایه گذاران است.

بهنام مهدوی ، معاون ارزش افزوده اداره کل امور مالیاتی استان اردبیل هم در این همایش با بیان نحوه توزیع عوارض وصولی موضوع قانون مالیات بر ارزش افزوده بین شهرداری ها و دهیاری های شهرستان ها و وظایف و تکالیف دهیاران و توریج فرهنگ مالیاتی در بین آحاد مردم مطالبی بیان کرد و از دهیاران خواست در این زمینه فرهنگ سازی کنند.

وی افزود: چهارم بهمن امسال عوارض ارزش افزوده به حساب شهرداری ها و دهیاری های استان پرداخت شد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر