تازه ترین مطالب


کد مطلب: 3298
تاریخ انتشار: د, 1391/10/25 - 15:57
بعد از فرمانداران و معاونان نوبت به مدیران میانی رسی
انتصاب‌های جدید در استانداری اردبیل / تغییر مدیریت‌ها همچنان در سرفصل نیکزاد
بعد از تغییر و تحول فرمانداران و معاونان استانداری این بار نوبت به مدیران میانی رسید تا تغییر و تحولاتی را به همت استاندار اردبیل در روزهای اخیر شاهد باشیم.

به گزارش نیریمیز، در انتصابی که ظهر امروز توسط استاندار اردبیل انجام شد مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری منصوب شد.
اکبر نیکزاد در حکمی عبدالله دلیر گلستان را به عنوان مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری منصوب کرد.
وی در بخش از این ابلاغ ابراز امیدواری کرده است که نامبرده در سایه عنایات حضرت حق در راهبری، هدایت، نظارت و ارزیابی دفاتر پیشخوان در سطح استان موفق باشد.
عبدالله دلیر گلستان پیش از این مدیر دفتر بازرسی استانداری بود.
انتصاب مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات استانداری اردبیل
اما بعد از ماه‌ها سرپرستی دفتر فناوری اطلاعات استانداری اکبر نیکزاد در حکمی افشین سیدی را به عنوان مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات استانداری منصوب کرد.
به گزارش نیریمیز، استاندار اردبیل در بخشی از این حکم ابراز امیدواری کرده است که نامبرده با استعانت از خداوند متعال و تبعیت از هدایت‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب و بکارگیری همکاری و همراهی سایر پرسنل و مدیران اجرایی، در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و صیانت از ارزش‌های متعالی آن موفق و موید باشد.
افشین سیدی پیش از این سرپرست دفتر فناوری اطلاعات استانداری بود.
بعد از عاملی و عزیزی، انصاری برای دفتر هماهنگی امور اقتصادی حکم گرفت
اما استاندار اردبیل در سومین حکم صادره برای مدیران داخلی استانداری اردبیل و بعد از سید حامد عاملی و ارژنگ عزیزی که پیش از این عهده‌دار مدیریت دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری بودند این بار علی انصاری را به عنوان مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری منصوب کرد.
عزیزی رئیس کار گروه دفاتر پیشخوان استان اردبیل شد
به گزارش نیریمیز، اما استاندار اردبیل در حکمی رئیس کار گروه استانی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی استان اردبیل را منصوب کرد.
به گزارش نیریمیز، در اجرای بخشنامه سال 89 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و با عنایت به ابلاغ آیین‌نامه اجرایی دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیر دولتی، اکبر نیکزاد با صدور ابلاغی فضائیل عزیزی نسب سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری را به عنوان رئیس کار گروه استانی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی منصوب کرد.
به گزارش نیریمیز، استاندار اردبیل بعد از تغییر در معاونت‌های استانداری و همچنین تغییر هفت فرمانداری اردبیل در حال تغییر مدیران کل استان و همچنین تغییرات مدیریتی در مجموعه استانداری است که به نظر می‌رسد این روند تغییر و تحول در حالی که تنها چند ماهی از عمر دولت دهم باقی مانده ادامه پیدا کند به طوری که در روزهای اخیر زمزمه تغییر چندین مدیرکل استانی نیز مطرح شده که برخی از نمایندگان آن را تایید کردند.
منبع : فارس
انتهای پیام/

ارسال نظر