تازه ترین مطالب


کد مطلب: 34258
تاریخ انتشار: پ, 1394/03/21 - 08:48
دلنوشته‌ شما برای این تصاویر چیست؟
نیریمیز: فرصت را غنیمت شمردیم تا از شما دعوت کنیم برایشان بنویسید. شاید نوشته های شما مرحمی باشد بر دل رنجور خانواده هایی که بعد از 30 سال به جای گل دسته هایشان باید این استخوان های دست بسته را تحویل بگیرند.

به گزارش نیریمیز،28ام اردیبهشت ماه بود که پیکر پاک و معطر 270 شهید گلگون کفن وارد میهن اسلاميمان شد. کاروان شهدا این بار مهمانان خاصی به همراه داشتند؛ مهمانان بال و پر بسته ای که دل هر عاشقی را تکان می دادند.

 

175 شهید غواصی که با دستان بسته در عملیات کربلای 4 معراجی شدند. خیلی هاشان جای هیچ جراحتی در بدن نداشتند! آن ها را زنده به گور کرده بودند!

 

شاید باورش مشکل باشد که چگونه آن بعثی های از خدا بی خبر دلشان آمد مردان پاک این سرزمین را اینگونه پرپر کنند!؟ اما وقتی می بینیم همان صدامی های دیروز با داعشی های امروز دست دوستی داده اند و اخبار سربریدن هایشان نقل مجلس همه رسانه ها شده، دیگر جایی برای تعجب باقی نمی ماند.

 

داغ این همه جنایت وقتی آرام گرفت که مردمان دریا دل کشورمان برای شهدای عزیزشان سنگ تمام گذاشتند. در هر سایت و شبکه ای که می رفتی سخن از شهدای غواصی بود که تازه به کشورمان بازگشته بودند. شبکه های اجتماعی که دیگر نقطه اوج این همنوایی بود؛ پست های داغشان شده بود دلنوشته هایی برای شهدای غواص.

 

گرچه در این خیل عظیم ابراز احساسات، برخی از رسانه های همیشه مخالف مثل بی بی سی، سعی داشتند شیطنت کنند اما غیرت و عشق به ایران و ایرانی ها مانع از رسیدن آنها به اهداف شوم شان شد.

 

تا اینکه روز یکشنبه از پیکر یکی از 175 پرستوی پربسته رونمایی شد تا شاید سیلی محکمی باشد به صورت یاوه گویانی که از هربهانه ای برای کتمان حقیقت سود می جویند.

 

به همین مناسبت فرصت را غنیمت شمردیم تا از شما دعوت کنیم برایشان بنویسید. شاید نوشته های شما مرحمی باشد بر دل رنجور خانواده هایی که بعد از 30 سال به جای گل دسته هایشان باید این استخوان های دست بسته را تحویل بگیرند. از آرزوهایتان بنویسید و از بغض هایتان و آن را تقدیم کنید به روح بلند شهدا...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود

 

منبع: جام نیوز

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر