تازه ترین مطالب


کد مطلب: 35136
تاریخ انتشار: د, 1394/04/29 - 11:43
دور جدید حذف یارانه نقدی خانوارهای غیرنیازمند آغاز شد
نیریمیز: همزمان با پنجاه و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی که 25 تیر 94 صورت گرفت دور جدیدی از حذف یارانه غیرنیازمندان اجرا شد.

به گزارش نیریمیز،  با توجه به الزام دولت مبنی بر شناسایی و حذف افراد پردرآمد و غیر نیازمند به یارانه نقدی و همزمان با پنجاه و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی که در 25 تیر 94 انجام شد، خانوارهای جدیدی شناسایی و یارانه آنها حذف شد.

برخی از شهروندان در تماس با خبرگزاری فارس از حذف یارانه خود خبر داده و اظهار داشتند: با وجود اینکه کارمند بوده و درآمد آنچنانی ندارند و با داشتن 2 فرزند یارانه نقدی‌شان حذف شده است.

این افراد می‌گویند حذف یارانه نقدی آنها در سایت یارانه 10اعلام شده است.

یکی از کسانی که یارانه نقدی‌اش قطع شده است به خبرنگار فارس گفت: یارانه نقدی من در حالی حذف شده که درگیر وام سنگین خرید خانه هستم، اما باجناقم که اخیرا بنز 100میلیون تومانی خریده همچنان یارانه می‌گیرد.

حذف یارانه بگیران غیرنیازمند در حالی این بار به اقشار حقوق بگیر و متوسط رسیده است که در دور قبل افراد حذف شده اعضای هیات مدیره شرکت‌ها و بانک‌ها، پزشکان، مالکان خودروهای خارجی، کسانی که به مسافرت خارج کشور رفته‌اند و این گونه اقشار بود.

به گزارش فارس، طبق اعلام قبلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کسانی که یارانه نقدی‌شان حذف شده و نسبت به این موضوع اعتراض دارند، می‌توانند به سایت یارانه 10، به نشانی  http://www.yaraneh10.ir/prs/ مراجعه کرده و علاوه بر آگاهی از وضع یارانه خود در صورت داشتن اعتراض این موضوع را از طریق آن سایت اعلام کنند.

از ابتدای پرداخت یارانه نقدی از 28 آذر 89 که طبق قانون باید تا 28 آذر 94، ادامه داشته باشد، تا کنون بیش از 169 هزار میلیارد تومان یارانه نقدی به مردم پرداخت شده است.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر