تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 39175
تاریخ انتشار: چ, 1395/01/18 - 10:59
نیریمیز: در ادامه این گزارش تصاویری زیبا از کشور ژاپن را مشاهده خواهید کرد.

به گزارش نیریمیز، ژاپن کشوری است در اقیانوس آرام واقع در آسیای شمال شرقی که یکی از قدرت های اصلی اقتصادیِ جهان است و سومین اقتصاد بزرگ جهان را از نظر تولید ناخالص داخلی دارد. 

 
این کشور با جمعیتی در حدود ۱۲۸ میلیون نفر دهمین کشور پرجمعیت جهان است. توکیو پایتخت ژاپن با بالغ بر ۳۵ میلیون نفر جمعیت از بزرگترین و گرانترین پایتخت های جهان به شمار می آید ژاپنی ها کشورشان را «نیپون کوکو» خطاب می کنند که به معنی خواستگاه خورشید است. درادامه به معرفی برخی از جاذبه های گردشگری کشور ژاپن می پردازیم.
 
مناطق دیدنی کشور ژاپن
 
کیوتو قرن ها پایتخت ژاپن و مقر دربار امپراتوری بوده است. در کیوتو هم می توان پیشرفت فناوری و صنعت را مشاهده کرد و هم از تماشای آثار باستانی و نشانه های ادوار دور، به گذشته سفر کرد. کیوتو شهری با بناهای تاریخی و فرهنگی فراوان است و در آن معابد، پرستشگاه ها، کاخ ها، باغ های زیبا، اماکن تفریحی و مراکز خرید زیادی وجود دارد.
 
 
 
 
 
 
 
توکیو پایتخت کشورژاپن است که جاذبه های گردشگری بسیاری دارد:
 
پارک‌ها،پارک‌های ملی،پارک‌های شهری،پارک‌های طبیعی،مسیرهای برگزیده جهت راهپیمایی،مراکز عمدهٔ خرید،جشنواره‌ها،رستوران‌ها،چشمه‌ها و حمام‌های آبگرم،مراکز گردشگری در منطقه تاما،مناطق دیدنی جزایر توکیو، هتل‌ها،نگارخانه که درادامه تصاویری از این جاذبه های گردشگری را مشاهده می کنید.
 
 
 
 
برای مشاهده تصاویر در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید.
 
 
کشور ژاپن شهرها وجاذبه های گردشگری بسیاری دارئازجمله شیزوکو،نازاکی،هیروشیما،کاناگاوا، کیوسو وغیره که هرکدام ازاین ها دارای جاذبه گردشگری بسیاری هستند که معرفی آنها دراین گزارش نمی گنجد.
 

منبع:  باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر