تازه ترین مطالب


کد مطلب: 42707
تاریخ انتشار: چ, 1395/10/08 - 09:49
نیریمیز: رئیس مجلس گفت: ملت رشید ایران پس از ماه‌ها کشمکش سیاسی داخل و فتنه‌گری‌‌های سال 88 با حضور خود در صحنه تیغ بر ناراستی‌ها کشید.

به گزارش نیریمیز، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور امروز (چهارشنبه، 8 دی ماه) با اشاره به فرا رسیدن سالروز 9 دی گفت: ملت رشید ایران پس از ماه‌ها کشمکش سیاسی داخل و فتنه‌گری‌های گوناگون مخصوصا پس از اقدامات سخیف و شنیع روز عاشورای سال 88 با حضور یکپارچه و تعیین‌کننده خود در صحنه تیغ بر ناراستی‌ها و ظلم بر انقلاب کشید.

 
وی افزود: مردم اراده خویش را مجددا بر صراط اصیل انقلاب حاکم نمودند و با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مسیر حرکت آتی کشور را مشخص نمود.
 
رئیس قوه مقننه خاطرنشان کرد: در آن موقعیت حساس که آمریکا و برخی کشورهای غربی و صهیونیست بی‌صورت و بی‌سیرت با مکر و حیله‌گری به دنبال آشفته‌سازی و اغواگری حوزه سیاست داخلی کشور ما بودند و با تفکری نارس و منافقانه حتی اقدامات زشتی که در روز عاشورای آن سال رخ داد را مجددا پایه ماجراجویی جدید قرار دادند ملت مجاهد ایران با غیرت دینی و انقلابی با نشان دادن اراده قوی خود صحنه را خود به دست گرفت.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هوشیاری سیاسی و دینی بزرگترین سرمایه ملت ایران بوده و هست که هیچ چیز عِدل آن نمی‌توان یافت، قدردانی از این همت عالی ملت، راست‌اندیشی در دین و مسیر روحانیت، صداقت در پیمودن راه امام راحل و شهدای عظیم‌الشان انقلاب و پیروی از راهنمایی‌های رهبر فرزانه انقلاب خدمت خالصانه به خلق است تا با وفاق ملی دژ انقلاب را در مقابل بیگانگان مستحکم نماییم.
 

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر