تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 42708
تاریخ انتشار: چ, 1395/10/08 - 10:58
نیریمیز: فرمانده سپاه ناحیه نیر گفت:‌ در حماسه نهم دی امت حزب الله یک بار دیگر اعلام کردند که همچنان سرباز ولایت بوده و در این راه کوچک ترین تردیدی به خود راه نخواهد داد.

به گزارش نیریمیز، سرهنگ حسن دهقانی فرمانده سپاه ناحیه نیر اظهار داشت: حماسه 9 دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند.
 
وی افزود:‌ روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار شد. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت.
 
 
دهقانی گفت: روز نهم دى هم از همین قبیل است؛ یعنى برخاسته از بصیرت است، از دشمن‌‌‌‌‌شناسى است، از وقت‌‌‌‌‌شناسى است، از حضور در عرصه‌ مجاهدانه است.
 
 
وی تصریح کرد: ولایت فقیه رکن رکین و عمود خیمه انقلاب است، مردم در طی سالهای انقلاب جایگاه رفیع و نقش کلیدی ولی فقیه را در هدایت سکان انقلاب در امواج سهمگین و طوفان‌های مهیب بارها و بارها تجربه کرده اند، عشق به ولایت عشق به خداست و عشق به خدا کلید سعادت دینا و آخرت است.
 
فرمانده سپاه ناحیه نیر بیان کرد: فتنه گران به زعم خود پنداشتند با جوسازی، بی خردی، غوغا سالاری و اتهام تقلب نیست به انتخابات و جسارت به مقام شامخ ولایت به اهداف پلید خود خواهند رسید اما آنچه اتفاق افتاد زلزله مهیبی بود که در کانون‌اصلی فتنه گران واقع شد و مردم ولایتمدار در یوم الله 9 دی با بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب حضرت آیت اله خامنه ای ( مدظله العالی ) و آرمان های امام راحل(ره)  گور فتنه و فتنه گران را کندند و آنان را به زباله دانی تاریخ فرستادند و در حماسه نهم دی امت حزب الله یک بار دیگر اعلام کرد که همچنان سرباز ولایت بوده و در این راه کوچک ترین تردیدی به خود راه نخواهد داد.
 
این مسول افزود: نهم دی ماه نمایش بصیرت انقلابی مردم بود . بصیرتی که غبارها و نقاب ها را کنار زد و چهره واقعی مدعیان و فتنه گران را نشان داد ، چهره کسانی که به خاطر رسیدن به قدرت از هیچ تلاشی حتی ضربه زدن به ریشه های انقلاب و ارکان رکین نظام اسلامی دریغ نکردند.
 
 
 وی گفت: بدون شک،استکبار جهانی و فریب خوردگان داخلی و خواص بی بصیرت از بازندگان اصلی در مقابل این حرکت عظیم مردم می باشند.
 
دهقانی تصریح کرد: دشمن در بحث جنگ نرم در ایران به خاطر وجود بسیج بار دیگر شکست خورد  و ما دیدیم که بسیجیان در 9 دی 88 چگونه انقلاب مخملی دشمنان را برای همیشه از ذهنشان پاکردند. و قطعا روال چگونگی شکست خوردن انقلاب مخملی در ایران برای مقابله با انقلاب های مخملی در دیگر کشورها استفاده می شود.
 
وی گفت:‌ بسیج و تفکر بسیجی ، بصیرت و بیداری دینی و حضور همیشگی در صحنه، کلیه توطئه های نظامی و سیاسی و تشنج آفرینی ها را با مظلومیت خود خنثی نموده و با حرکات مردمی و مظلومانه خود باعث بیداری بسیاری از فریب خوردگان شد.
 
 سرهنگ دهقانی در پایان سخنان خود اظهار داشت: روز نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ایران نشان دادند که این جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» به خوبی در عمل به آن معتقد و پایبند هستند.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر