تازه ترین مطالب


کد مطلب: 42716
تاریخ انتشار: پ, 1395/10/09 - 08:52
نیریمیز: نخست‌وزیر رژیم اشغالگر، خیلی زودتر از حد انتظار به اظهارات تحریک‌آمیز ترامپ و خوش‌رقصی او برای صهیونیست‌ها واکنش نشان داد.

به گزارش نیریمیز، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب و تنها به فاصله یک ساعت پس از ابراز ارادت ترامپ به صهیونیست‌ها در توییتر؛ در حساب توییتری خود از دونالد ترامپ  پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به سبب حمایت از تل آویو در کشمکش کنونی با دولت باراک اوباما سپاسگزاری کرد.

 
نخست وزیر اسراییل در توییتی که در آن تصویری از پرچم های اسرائیل و آمریکا نیز دیده می شود، نوشت: "از شما به خاطر دوستی صمیمانه و حمایت قطعی از اسرائیل متشکرم".
 
ساعتی پیش از آن، دونالد ترامپ در پیامی توییتری، اقدام دولت باراک اوباما را در وتو نکردن پیش نویس قطعنامه شورای امنیت علیه اسرائیل  به شدت مورد نکوهش قرار داده و نوشته بود که نمی گذارد این بی احترامی و رفتار تحقیرآمیز در قبال اسرائیل ادامه یابد.
 
شورای امنیت سازمان ملل متحد هفته گذشته قطعنامه محکومیت فعالیت شهرک سازی اسراییل در اراضی فلسطینی را  به تصویب رساند که در آن از اسراییل خواسته شده است  شهرک سازی ها در کرانه باختری و بخش شرق بیت المقدس را سریعا متوقف کند.
 
اسرائیل قطعنامه شورای امنیت را خصمانه نامید و اعلام کرد که به مفاد آن پایبند نخواهد بود.
 
 
واکنش سریع نتانیاهو به خوش‌رقصی ترامپ + تصاویر
 
واکنش سریع نتانیاهو به خوش‌رقصی ترامپ + تصاویر
 
توییت ترامپ و پاسخ نتانیاهو، فقط یک ساعت با هم فاصله زمانی دارند!
 

منبع:  باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر