تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 42743
تاریخ انتشار: ي, 1395/10/12 - 10:11
نیریمیز: امام جمعه نیر با گرامیداشت سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی گفت: تعلیم و تربیت، اساس نظام فکری اسلام است.

به گزارش نیریمیز، به مناسبت گرامیداشت هفته نهضت سواد آموزی احمدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیر به همراه تنی چند از کارشناسان این مدیریت، با حجت الاسلام و المسلمین مقدسی امام جمعه شهرستان نیر، دیدار و گفتگو کردند.
 

 امام جمعه شهرستان نیر در این دیدار با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت در کشور گفت: تعلیم و تربیت، اساس نظام فکری اسلام است هدف تعلیم و تربیت اسلامی، تربیت انسان موحد است و همه برنامه ریزی و فعالیت های برنامه ریزان و معلمان باید برای تحقق این هدف سازماندهی شود تا از این طریق بتوانیم صلح و صفا و سعادت را برای همیشه به جامعه اسلامی مان برگردانیم.
 

وی در ادامه سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی را به تمامی نیروهای سواد آموزی شهرستان تبریک گفته و از مجاهدت ها و تلاش های این عزیزان در عرصه تعلیم و تربیت و ریشه کنی بی سوادی در منطقه قدردانی کرد.
 

قبل از سخنان امام جمعه نیر، یوسف احمدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیر با ارائه گزارشی از عملکرد و فعالیت های حوزه سواد آموزی شهرستان نیر، با اشاره به هدف ریشه کنی بی سوادی در منطقه نیر اظهار داشت: تدوین برنامه ریشه کنی بی سوادی، به عنوان یکی از علمی ترین و عملیاتی ترین برنامه های سواد آموزی شهرستان نیر بوده و ریشه کنی بی سوادی یکی از آرزو های مهم در شهرستان نیر است که باید با همه توان و ظرفیت برای تحقق آن تلاش کرد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر