تازه ترین مطالب


کد مطلب: 42744
تاریخ انتشار: ي, 1395/10/12 - 14:22
نیریمیز: مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: تمامی 619 خانوار مددجوی شهرستان نیر صاحب مسکن مقاوم هستند.

به گزارش نیریمیز، جلسه بررسی مسائل و مشکلات کمیته امداد شهرستان نیر با حضور مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل در محل فرمانداری تشکیل شد.

 

در این جلسه زلالی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان اردبیل با اشاره به تعداد مددجویان این کمیته در شهرستان گفت: 619 خانوار در شهرستان نیر تحت پوشش کمیته امداد هستند که تمامی این خانوارها از مسکن این کمیته بهره مند شده اند و بیشتر این خانوارها از وام خود اشتغالی بهره مند شده اند که در تلاش هستیم شهر نیر را بعنوان شهر بدون مددجو معرفی کنیم.
 

زلالی در ادامه به بیمه شدگان تامین اجتماعی هم اشاره کرد و گفت: 68خانوار زنان سرپرست خانوار کمیته امداد شهرستان نیر از بیمه تامین اجتماعی بهره مند شده اند که از این حیث مواردی نیز بازنشسته شده است.
 

وی در ادامه از جمع آوری 195میلیون تومانی کمک های مردم در شهرستان نیر از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت: در بحث تسهیلات اشتغالزایی هیچ گونه مشکلی نداریم و مددجویان میتوانند جهت اشتغالزایی خود به کمیته امداد مراجعه کرده و از تسهیلات خود اشتغالی این کمیته با درصد پایین استفاده نمایند.
 

در این جلسه احمدی فرماندار شهرستان نیر هم با اشاره به فعالیت های کمیته امداد امام خمینی شهرستان نیر و تقدیر از زحمات این اداره گفت: مهمترین مسئله در خصوص ایجاد اشتغال مددجویان وجلوگیری از مهاجرت آنها از شهرستان است و خوشبختانه کمیته امداد امام خمینی استان اردبیل وشهرستان نیر در این راستا وام های خوداشتغالی بدون درصد و با درصد کم به مددجویان خود پرداخت می کند.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
دیدگاه‌ها

آقای مدیرکل کارمندان و کارگران شهرداری نیر همشون مددجوی کمیته امدادند چهار ساله که حقوق مزایا نمیگیرن به این بدبختها هم برسین.جان شوراها بسلامت.
ارسال نظر