تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 42786
تاریخ انتشار: ج, 1395/10/17 - 14:03
مسئول ایستگاه هواشناسی نیر:
تندباد 97 کیلومتری نیر را درنوردید
نیریمیز: طوفان و تندباد با سرعت 97 کیلومتر بر ساعت سراسر شهرستان نیر در استان اردبیل را درنوردید.

به گزارش نیریمیز، تندباد که در برخی ساعات سرعت آن به 97 کیومتر در ساعت سرعت رسید در رفت و آمد مردم و کارهای روزانه مردم شهرستان نیر اختلال ایجاد کرد و علاوه بر تاخیر و تعلل در کار روزانه مردم در حاشیه شهرها نیز به افزایش گرد و غبار و همچنین کاهش دید مردم و رانندگان منجر شد.

 

وزش شدید باد با افزایش سرمای احساسی سبب شده است که هوا به مراتب سردتر از دمای واقعی برای رهگذران در سطح گذرگاههای این شهر لمس شود و فشار ناشی از تندباد سرد؛ راه رفتن برای رهگذران پیاده به خصوص کودکان و سالخوردگان را سخت نموده و سبب اشک آلود شدن چشمان آنان شده است.

 

خلقت امینی مسئول ایستگاه هواشناسی نیر در گفتگو با  نیریمیز، اظهار داشت: حداکثر سرعت تند باد سحرگاه امروز مورخه ۹۵/۱۰/۱۷ در ایستگاه هواشناسی نیر از سمت ۲۲۰ درجه جنوب غربی به  27m/s معادل ۹۷km/h رسید.
 

 
امینی اظهار داشت: وزش باد در روزهای آینده نیز در سطح شهرستان ادامه خواهد داشت و تا روز سه شنبه شاهد بارشی در منطقه نخواهیم بود.

 
وزش تندباد و توفان در این شهرستان علاوه بر ایجاد اختلال در زندگی روزمره شهروندان چندین درخت را شکسته و به برخی ساختمانها آسیب وارد کرده است.
 

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر