تازه ترین مطالب


کد مطلب: 44294
تاریخ انتشار: چ, 1396/03/17 - 02:05
رئیس شورای اسلامی شهر نیر خبر داد :
اجرای چندین پروژه عمرانی در شهر نیر
نیریمیز: رئیس شورای اسلامی شهر نیر از اجرای چندین پروژه عمرانی در بخش‌های مختلف این شهر خبر داد.

به گزارش نیریمیز، ارسلان ندیری در جریان بازدیدی که از پروژه های عمرانی شهر نیر اظهار داشت: اجرای المان میدان آزادی با اعتبار مصوب 160 میلیون تومان، اجرای خرید و پخش آسفالت مسیر گردشگری بولاغلار با اعتبار مصوب 500 میلیون تومان و پیاده‌روسازی خیابان امام خمینی با مشارکت بازاریان محترم از جمله این پروژه ها است.

 

رئیس شورای اسلامی شهر نیر اظهار داشت: با عنایت به مطالبات شهروندان و درجهت مناسب‌سازی معابر و زیباسازی منظر شهری، شورای اسلامی شهر توانسته چندین پروژه مهم شهری را در صحن علنی جلسه شورا به تصویب رسانده و هم اکنون نیز توسط شهرداری در حال اجراء است.

 

ندیری افزود: از جمله این پروژه‌ها عملیات پیاده‌روسازی خیابان امام خمینی که جا دارد از صبوری و همکاری کسبه و بازاریان محترم که در اجرای این پروژه مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری را یاری نمودند تشکر  و قدردانی کنیم.

 

رئیس شورای اسلامی شهر نیر در پایان یادآور شد: هدف از اجرای این پروژه ها ارتقای کیفیت معابر و مناسب سازی پیاده‌روها به منظور تسهیل در عبور و مرور عابرین و  ایجاد المان در میدان ولیعصر (روبروی پمپ بنزین) نیز علاوه بر زیبای سازی  نماد سمبل آزادی در این شهر عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
دیدگاه‌ها

تشکر از جناب اقای ندیری که تعهد خود به مردم را بعد از انتخابات نیز فراموش نکرده و همچنان به پیگیریهای مستمر خود ادامه می دهد و صداقت مدیریتی خود را به همه ثابت می کند
ارسال نظر