تازه ترین مطالب


کد مطلب: 44314
تاریخ انتشار: پ, 1396/03/18 - 10:05
نیریمیز: ارسلان ندیری گفت: به زودی مشکلات صدور مجوز ساخت زمین های قولنامه ای مرتفع می شود.

به گزارش نیریمیز، رئیس شورای اسلامی شهر نیر در نشستی که با مهندس بدری نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در دفتر ایشان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که شوراهای اسلامی شهر و شهرداری ‌همواره در سطح شهر با آن مواجه هستند بحث عدم صدور مجوز ساخت از سوی شهرداریها  به زمین های قولنامه ای و در نهایت ساز و ساخت غیرمجاز است.

 

وی تصریح کرد: خلاء قانونی در خصوص عدم صدور مجوز ساخت برای زمین‌های قولنامه‌ای یکی از مهم‌ترین دلایل ساخت و ساز غیرمجاز در سطح شهر است.

 

 بدری نیز در این نشست عنوان کرد: نداشتن سند مالکیت برای املاک قولنامه ای یکی از مهم ترین مشکلات شهروندان در بسیاری از شهرها است که ساخت وسازهای قانونی را نیز تحت الشعاع قرار داده است.

 

وی با ابراز امید واری افزودند: با توجه به اوج گرفتن مشکلات مردم به ویژه مالکان املاک فاقد سند رسمی و ساخت و سازهای غیر رسمی در شهرها، به همین خاطر مدتی است بر اساس بخش نامه جدید و هماهنگی هایی که با راه و شهرسازی و بنیاد مسکن صورت گرفته، طرح صدور سند مالکیت برای املاک فاقد سند در شهرهای زیر بیست هزار نفر بزودی اجرایی می شود و مشکلات زمین های قولنامه ای  و ساخت و ساز همشهریان عزیز مرتفع می شود.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر