تازه ترین مطالب


کد مطلب: 44316
تاریخ انتشار: پ, 1396/03/18 - 11:55
نیریمیز: سلمان منصوری از برگزاری مسابقات تیر و کمان استانی یادواره شهید دهقانی نیا در نیر خبر داد .

به گزارش نیریمیز، سلمان منصوری رئیس هیئت تیر و کمان استان اردبیل در جلسه بررسی مسائل و مشکلات این هیئت در شهرستان که با حضور فرماندار در محل فرمانداری تشکیل شد اظهار داشت:ا ستعداد یابی و راهیابی به تیم ملی تیروکمان از جمله برنامه های مهم این هیئت در استان است.
 

 

وی از برگزاری مسابقات تیر و کمان استانی یادواره شهید دهقانی نیا در نیر خبر داد و گفت: مرداد ماه امسال مسابقات استانی تیروکمان  یادواره شهید مدافع حرم دهقانی نیا درنیر برگزار خواهدشد.
 

رئیس هیئت تیر و کمان استان اردبیل گفت: درشهرستان نیر 30 ورزشکار سازمان یافته در رشته تیر و کمان وجود دارد که در تلاش هستیم با همکاری اداره آموزش و پرورش منطقه جهت استعدادیابی و راه یابی آنها به مسابقات کشوری و حتی تیم ملی این رشته را گسترش دهیم.
 

 

منصوری گفت: هم اکنون 25 نفر دانش آموز در شهرستان اردبیل از مدارس این شهرستان استعدادیابی شده اند و دررده کشوری اکنون درحال مسابقه دادن هستند.
 

وی همچنین از راه اندازی این رشته در منطقه گردشگری بولاغلار خبر داد.
 

در این جلسه مهدی احمدی فرماندار شهرستان نیر هم از برگزاری جشنواره عشایر و بازی های بومی محلی که در آن رشته تیراندازی باکمان همراه با سوارکاری خواهد بود خبر داد و گفت: در آ ینده نزدیک این جشنواره درمنطقه توریستی بولاغلار برگزار خواهد شد.
 

وی در ادامه از اختصاص اعتباراتی برای حوزه فرهنگی اداره ورزش وجوانان شهرستان خبر داد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر