تازه ترین مطالب


کد مطلب: 44336
تاریخ انتشار: ش, 1396/03/20 - 12:35
نیریمیز: افتتاحیه جوانه های صالحین سپاه ناحیه نیر با حضور مربیان و اعضاء حلقه های صالحین برگزار شد.

به گزارش نیریمیز، سرهنگ دهقانی فرمانده سپاه ناحیه نیر در این مراسم گفت:  در این طرح بیش از 10 پایگاه مقاومت بسیج به اجرای کلاس های مختلف از جمله قرآن، کامپیوتر، دوره های فنی وحرفه ای و دیگر موارد می پردازند.
 

سرهنگ دهقانی افزود: عموم مردم می توانند از دوره ای ذکر شده استفاده کنند.
 

وی  گفت: استفاده مردم بخصوص دانش آموزان از این دوره ها می تواند در سپری کردن اوقات فراغت تابستانی مسمر ثمر قرار گیرد.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه نیر تصریح کرد: در قالب این طرح که در مساجد و محلات اجرا می شود برنامه ها و کلاس های مختلف عقیدتی، احکام، سبک زندگی و ورزشی با حضور نوجوانان و جوانان اجرا می شود.
 

 

وی گفت: شجره طیبه صالحین و طرح جوانه‌های صالحین یکی از بهترین شیوه‌ها برای مقابله با جنگ نرم دشمنان است که در محلات و مساجد مختلف در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

 

سرهنگ دهقانی افزود: طرح جوانه‌های صالحین با هدف ارتقاء و ایجاد نشاط و تعالی بین حلقه های صالحین، در راستای تبدیل اوقات فراغت تابستان به عرصه‌ای برای رشد و تعالی بسیجیان  طراحی و اجرا می‌شود.

 

وی اهداف طرح جوانه های صالحین را غنی سازی اوقات فراغت جوانان و مقابله با هجمه ها و تهدیدات نرم دشمن برشمرد و گفت: طرح کشوری جوانه های صالحین در راستای احیای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر شکوفایی استعداد های جوانان و نوجوانان، در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه نیر اهداف دیگر این طرح را افزایش آگاهی بسیجیان در ابعاد بصیرتی، اعتقادی، معرفتی و مهارتی متربیان عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر