تازه ترین مطالب


کد مطلب: 44342
تاریخ انتشار: ي, 1396/03/21 - 10:29
نیریمیز: حجت‌الاسلام و المسلمین میکائیل مقدسی گفت: متأسفانه در برخی از خانواده‌ها مهریه بالا به صورت سنتی غلط رواج پیدا کرده که این خود باعث تزلزل در بنیان خانواده می‌شود .

به گزارش نیریمیز، حجت‌الاسلام و المسلمین میکائیل مقدسی در مراسم جشن گلریزان محکومین مالی و مرتکبین جرائم غیرعمد که با حضور مسئولان و مردم در محل مسجد جامع شهر نیر برگزار شد، اظهار کرد: دستگیری از مؤمنین دربند موجب خوشنودی پروردگار خواهد شد.

 

وی افزود: متاسفانه برخی از افراد به دلیل برخی ناملایمات ناخواسته گرفتار و زندانی می‌شوند که محکومین مالی و مرتکبین جرائم غیرعمد از اینگونه افراد هستند و با کمک و مساعدت افراد خیر میتوانند به آغوش گرم خانواده خود بازگردند.

 

امام جمعه شهرستان نیر برخی از جرائم غیرعمد را مهریه بالا عنوان کرد و گفت: متأسفانه در برخی از خانواده‌ها مهریه بالا به صورت سنتی غلط رواج پیدا کرده که این خود باعث تزلزل در بنیان خانواده می‌شود .

 

در این مراسم، مهدی احمدی فرماندار شهرستان نیر هم با تاکید بر اینکه اینگونه افراد به طور ناخواسته گرفتار زندان می‌شوند خواستار مساعدت افراد خیر و دستگیری از آنها شد.

 

 عسکر سیدزاده رئیس دادگستری شهرستان نیر هم به تعداد محکومین مالی و مرتکبین گرفتار جرائم غیرعمد در استان اشاره کرد و گفت: در استان اردبیل 630 نفر محکومین مالی و مرتکبین جرائم غیرعمد در زندان‌های اردبیل وجود دارد که نیازمند مساعدت افراد خیر حهت آزادی از زندان  هستند.

 

وی درادامه با تاکید بر یادگیری افراد از مهارت‌های زندگی گفت: افراد باید قبل از هرگونه اقدام به ازدواج با مهارت‌های زندگی آشنا شوند و به آن عمل کنند تا با اینگونه مشکلات مواجه نشوند.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر