تازه ترین مطالب


کد مطلب: 44384
تاریخ انتشار: ج, 1396/03/26 - 23:47
نیریمیز: مهدی احمدی گفت: تاکنون به یک هزار و 52 خانوار تحت پوشش کمیته امداد و امام خمینی شهرستان نیر وام خودکفایی اعم از دامداری، کشاورزی و مشاغل خانگی داده شده است.

به گزارش نیریمیز، مهدی احمدی در جریان دیدار از خانواده‌های دارای مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی شهرستان در دو روستای دیمان و مزرعه و شهر نیر گفت: بیش از 98 درصد واجدالشرایط تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی نیازمند به مسکن، از مسکن مددجویی بهره‌مند شدند.

 

وی افزود: تاکنون به یک هزارو 52 خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی شهرستان نیر وام خودکفایی اعم از دامداری، کشاورزی و مشاغل خانگی داده شده است.

 

فرماندار نیر اظهار کرد: طرح خودکفایی خانواده‌های تحت پوشش یکی از برنامه‌های مهم کمیته امداد و امام خمینی شهرستان نیر است که با ارائه این تسهیلات خانوار تحت پوشش کمیته امداد و امام خمینی شهرستان از یک هزارو 52 خانوار به 610 خانوار رسیده است.

 

احمدی به اجرای طرح مفتاح الجنه و سبد کالا اشاره کرد و گفت‌: در ماه مبارک رمضان با همت کمیته امداد امام خمینی شهرستان و مرکز نیکوکاری برای 250 خانوار سبد کالا توزیع شده و برای 200 خانوار دیگر نیز تا پایان ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر