تازه ترین مطالب


کد مطلب: 44402
تاریخ انتشار: ي, 1396/03/28 - 11:34
نیریمیز: امام جمعه نیر گفت: اگر مدافعان حرم نبودند امروز مجبور بودیم در داخل کشور با تروریست‌ها بجنگیم.

به گزارش نیریمیز، حجت الاسلام میکائیل مقدسی اظهار داشت: مدافعان حرم منت بزرگی بر گردن ما دارند ولی دیده نمی‌شوند، چون کیلومترها دورتر از مرزهای جغرافیایی هستند و زیاد جلو چشم نیستند ولی ملت ایران همیشه قدر زحمت‌های مدافعان حرم را می‌دانند .

 

وی گفت: در گذشته تحلیل هایی در داخل کشور شنیده می شد که چرا باید به سوریه و عراق کمک کنیم اما امروز همان افراد شاهد این هستند که اگر مدافعان حرم نبودند و اگر ما در سوریه و عراق نمی جنگدیدیم مجبور بودیم در داخل کشور با داعشیان روبرو شویم.

 

امام جمعه نیر با بیان اینکه باید قدردان مدافعان حرم باشیم تصریح کرد: امنیت امروز داخل کشور مدیون جان فشانی مدافعان حرم در خارج از مرزهای ایران است هدف اصلی داعش ایران است و حضور در سوریه و عراق تروریست ها را از این هدف دور می کند.

 

وی در خصوص نقش مدافعان حرم در جلوگیری از حوادث تروریستی اظهار کرد: اگر مدافعان حرم نباشند هر روز شاهد حوادثی مانند حادثه تهران در جای جای کشور خواهیم بود.

 

حجت الاسلام مقدسی در ادامه به حملات اخیر گروه تروریستی داعش به مرقد مطهر امام راحل و مجلس اشاره کرد و گفت: این حملات به ما بصیرت داد که اگر مدافعان حرم نبودند اکنون باید با این گروه تروریستی در داخل کشورمان جنگ می‌کردیم.

 

امام جمعه نیر با اشاره به آرامش حاکم بر کشور در سال‌های متمادی، افزود: مدافعان حرم از جان و مال‌شان برای آسایش ملت گذشته‌اند و صدها کیلومتر دورتر از مرزها برای آرامش و حفظ نوامیس ما در تلاش هستند.

 

 

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر