تازه ترین مطالب


کد مطلب: 44409
تاریخ انتشار: د, 1396/03/29 - 02:11
نیریمیز: نماینده مردم اردبیل ، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با تکمیل مجتمع های آبرسانی شهید محمدزاده شهرستان نیر 39 روستا از نعمت آب شری سالم بهره مند خواهند شد.

به گزارش نیریمیز، رضا کریمی نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار نیر در جریان بازدید از عملیات آسفالت راه ارتباطی کریق به آرموداق و مجتمع آبرسانی شهید محمدزاده، اظهار کرد: مجتمع آبرسانی شهید محمدزاده با پیشرفت فیزیکی 79 درصد درحال اجراست که تاکنون برای احداث این پروژه اعتباری بالغ بر 7 میلیارد تومان هزینه شده و برای اتمامش اعتباری بالغ بر 6 میلیارد و 200میلیون تومان نیاز است.

 

وی افزود: با اتمام این پروژه 39 روستای شهرستان نیر از نعمت آب شرب سالم بهره مند خواهند شد.

 

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس در ادامه گفت: 2/5 کیلومتر از راه ارتباطی کریق به آرموداق آسفالت می‌شود. طول مسیر خاکی این راه 18 کیلومتر است که 8 کیلومتر از آن در حوزه استحفاظی شهرستان نیر و مابقی در حوزه استحفاظی شهرستان میانه است.

 

وی بیان کرد: 2/5 کیلومتر از مسیر زیرسازی و روسازی شده و عملیات آسفالت این مسافت با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 300 میلیون تومان درحال اجراست.

 

کریمی در ادامه از روستاهای دکمه داغیل و قوناقیران نیز بازدید کرد و گفت: راه ارتباطی روستای قوناقیران در آینده نزدیک آسفالت خواهد شد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر