تازه ترین مطالب


کد مطلب: 44416
تاریخ انتشار: د, 1396/03/29 - 14:41
نیریمیز:حجت الاسلام مقدسی گفت: متاسفانه مدتی است که مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نیر به صورت سرپرستی اداره می‌شود که باید این مسئله هرچه زودتر از سوی مسئولان ذیربط حل شود.

به گزارش نیریمیز،  جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور اعضاء در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش نیر تشکیل یافت.

 

در این جلسه حجت الاسلام میکائیل مقدسی امام جمعه نیر با اشاره به این مطلب که آموزش و پرورش اصل قرآنی است گفت: یک از مهمترین رسالت‌های پیغمبران بحث آموزش و پرورش است.

 

وی با انتقاد از وضعیت سرپرستی آموزش و پرورش نیر گفت: متاسفانه مدتی است که مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نیر به صورت سرپرستی اداره می‌شود که باید این مسئله هرچه زودتر از سوی مسئولان ذیربط حل شود.

 

امام جمعه نیر در ادامه به اجرای طرح اوقات فراغت دانش‌آموزان اشاره کرد و گفت: مسئولان ذیربط این برنامه باید از موازی کاری دوری کرده و با همکاری هم به اجرای هرچه صحیح‌تر طرح اوقات فراغت کمک کنند.

 

حجت الاسلام مقدسی درادامه خواستار ایجاد کانکس راهنمای مسافرین در مبادی ورودی شهر نیر شد.

مهدی احمدی در جلسه شورای آموزش و پرورش که با حضور اعضاء در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش نیر تشکیل یافت اظهار داشت:10 پایگاه فرهنگی، ورزشی و تربیتی در راستای اجرای طرح اوقات فراغت دانش آموزان فعال خواهد شد.

 

وی  گفت: در راستای بهبود اوقات فراغت دانش آموزان 10 پایگاه فرهنگی، ورزشی و تربیتی به همراه کلاس‌های هنری، دینی ، تربیتی و آموزشی در تابستان امسال دایر خواهد شد.

 

احمدی درادامه از صدور مجوز رشته جدید برای هنرستان دخترانه خبر داد و گفت: مجوز رشته جدید طراحی دوخت امسال برای هنرستان دخترانه نیر گرفته شده است.

 

وی درادامه به آغاز فعالیت ستاد اسکان فرهنگیان نیز اشاره کرد و گفت: 8 مدرسه درقالب 60 کلاس با تجهیزات آماده پذیرایی از مسافران و میهمانان تابستانی بخصوص فرهنگیان است.

 

منبع:

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر