تازه ترین مطالب


کد مطلب: 44768
تاریخ انتشار: ي, 1396/05/08 - 13:17
نیریمیز: مهدی تاج گفت: با ایجاد فضای کامل ورزشی می توان اردوهای شورای برون مرزی کشور را در شهرستان نیر برگزار کرد.

به گزارش نیریمیز، رئیس فدراسیون فوتبال کشور گفت: با توجه به شرایط مناسب زمین چمن تختی نیر و آب و هایی که این شهرستان دارد با ایجاد فضای کامل ورزشی می توان اردوهای شورای برون مرزی کشور را در این شهرستان برگزار کرد.
 

مهدی تاج در بازدید از زمین چمن تختی مجموعه ورزشی برادران شهید صوابی نیر و همچنین فستیوال فوتبال شهرستان اردبیل که به میزبانی شهرستان نیر در همین زمین چمن برگزار شد اظهار داشت: زمنی چمن تختی مجموعه ورزشی برادران شهید صوابی نیر جزو بهترین زمین چمن های استان و حتی کشور محسوب می شود که با ایجاد فضای کامل ورزشی می توانیم مانع خروج ارودهای شورای ورزشی که مایلند به کشور ترکیه بروند شویم.
 

وی گفت: شهرستان نیر از آب و هوای مناسبی برخوردار است و ارتفاع این شهرستان از سطح دریا بالاست به همنی منظور تیم های لیگ برتری و دسته یکی کشور برای اردو به این شهرستان سفر می کنند.
 

تاج در ادامه از اتصال حلقه های ورزشی شهرستان های استان خبر داد و گفت: طی سفری که به شهرستان تبریز داشتیم قرار شد زمین چمن آب و فاضلاب این شهرستان که جنب هتل پارس است تحویل گرفته و کمپ تدارکاتی در آنجا ایجاد کنیم.

 

وی به اهمیت برگزاری فستیوال های فوتبالی هم اشاره کرد و گفت: برگزاری چنین فستیوال هایی برای استعدادیابی بسیار مناسب است.
 

گفتنی است فستیوال فوتبال شهرستان اردبیل که به میزبانی شهرستان نیر صورت گرفته بود با شرکت 12 تیم در رده سنی زیر 12 سال برگزار شد که از بین این تیم ها یک تیم 20نفره منتخب شهرستان اردبیل انتخاب خواهد شد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر