تازه ترین مطالب


کد مطلب: 44806
تاریخ انتشار: پ, 1396/05/12 - 09:51
نیریمیز: انتظاری گفت: از ابتدای تعطیلات 2335 مسافر فرهنگی در ستاد اسکان شهرستان نیر، مورد پذیرش قرار گرفته است.

به گزارش نیریمیز، رضا انتظاری مدیر آموزش و پرورش نیر در  بازدید از مدارس و مراکز تحت پوشش اسکان فرهنگیان شهرستان اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرستان نیر در معبر ورودی استان از سمت استان آذربایجان‌شرقی قرار دارد ما همه ساله خیل مسافران و گردشگران تابستانی را به این منطقه شاهد هستیم.

 

وی در این بازدید در خصوص تکریم و خدمات رسانی به فرهنگیان و میهمانانی که در تعطیلات تابستان 93 به شهرستان نیر سفر می کنند، گفت: پایگاه های ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان به منظور ارائه خدمات و تکریم از خانواده بزرگ فرهنگیان سراسر کشور، از آمادگی کامل برخوردار بوده و تعداد 8 پایگاه در قالب 60 اتاق برای میزبانی از میهمانان و گردشگران فرهنگی به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه خدمات ویژه است.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیر افزود: ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان نیر در تابستان امسال از تاریخ 25 خرداد تا ششم مرداد ماه  96 تعداد 650 خانواده به تعداد 2335 نفر همراه پذیرش داشته است.

 

وی افزود: ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان نیر تا هفته آخر شهریور ماه 96 آماده پذیرش و خدمات دهی به فرهنگیان عزیز سراسر کشور است.

 

گفتنی است شهرستان نیر با دارا بودن آثار فراوان باستانی ، تاریخی ، آبهای گرم و سرد و مناظر و چشم انداز های طبیعی ، آب و هوای بسیار مطبوع و واقع شدن در دامنه های سر سبز سبلان جایگاه ویژه ای را در جلب گردشگران به خود اختصاص داده است و همه ساله پذیرای مهمانان زیادی از مناطق مختلف کشور است.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر