تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 44834
تاریخ انتشار: د, 1396/05/16 - 10:58
نیریمیز: فرماندار شهرستان نیر گفت: با سرمایه گذاری بخش خصوصی دهکده توریستی، تفریحی و گردشگری در نیر احداث می شود.

به گزارش نیریمیز، مهدی احمدی درجریان بازدید از زمین سرمایه گذار بخش خصوصی واقع در اطراف روستای قره تپه گفت: با سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینی به مساحت 20 هکتار دهکده توریستی ، تفریحی و گردشگری احداث می شود.
 

وی افزود: یک از اهداف مهم فرمانداری نیر در شهرستان حمایت ویژه از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای ایجاد فضاهای مناسب گردشگری، توریستی و در بخش آبگرم ها است.
 

 فرماندار شهرستان نیر ادامه داد: خوشبختانه  از لحاظ حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در شهرستان روند روبه رشدی داریم و امیدواریم در آینده نه چندان دور شاهد توسعه، عمران و آبادانی شهرستان در بخش گردشگری باشیم.

 

وی اظهار کرد: فرمانداری نیر از سرمایه گذاران بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری در این شهرستان دعوت می‌کند و برای هموار کردن بروکراسی‌های اداری سرمایه گذاری، خود فرمانداری وارد عمل شده و گام به گام به‌همراه سرمایه گذار در روند سریع اتمام آن  تلاش خواهد کرد.
 

حمدی در پایان گفت: شهرستان نیر برای سرمایه گذاری منطقه بسیار مناسبی است و علاوه بر اینکه از 6 منطقه نمونه گردشگری مصوب هیأت دولت برخوردار است  آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری فراوانی نیز دارد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر