تازه ترین مطالب


کد مطلب: 44857
تاریخ انتشار: پ, 1396/05/19 - 09:48
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نیر:
دشمنان به دنبال تضعیف سپاه و نیروهای ارزشی هستند
نیریمیز: حجت الاسلام احدی گفت: سپاه و بسیج به عنوان خاری در چشم دشمنان انقلاب اسلامی عمل می کنند به همین دلیل دشمنان به دنبال تضعیف سپاه و نیروهای ارزشی هستند.

به گزارش نیریمیز،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نیر اظهار داشت: دشمن تلاش دارد که با استفاده از جنگ نرم، انقلاب اسلامی را از درون دچار تزلزل و اختلال کند و سپاه و بسیج به عنوان عنصرهای اصلی انقلاب اسلامی باید راه نفوذ را بر دشمن ببندند.

 
وی با اشاره به اینکه تا به امروز با تلاش های نهادهای انقلابی، شاهد پیشرفت و پیروزی در برابر دشمن بودیم افزود: هجمه هایی به سپاه و بسیج وارد می شود که دلیل آن، نوع نگاه دشمن در جهت تضعیف این نهادهای انقلابی است چرا که  استکبار جهانی به دنبال فاصله اندازی و ایجاد اختلاف بین نیروهای مسلح، مردم، مدیران و مسئولین کشوری و نظامی است.

 

حجت الاسلام احد احدی گفت: ملت ما هوشیار است و سپاه را از خود و حافظ منافع کشور و دستاوردهای انقلاب اسلامی می داند و به بنگاه شایعه پراکنی آنها در آن طرف مرزها توجهی نمی کند چرا که این دشمنان بیش از 35 سال است با تمامی ترفندهای شیطانی خود به دنبال تضعیف سپاه وسایر نهادهای انقلابی هستند.
 

وی افزود: سپاه پاسداران همیشه مدافع انقلاب و حفظ ارزشها بوده است و حاصل این مجاهدت آنها در راه انقلاب تقدیم هزاران شهید است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نیر گفت:  به فضل الهی توطئه ها و حیله‌های دشمن همچون گذشته به شکست می انجامد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر