تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 44962
تاریخ انتشار: چ, 1396/06/01 - 08:50
نیریمیز: محموله 800 میلیون ریالی سیگار خارجی از یک دستگاه پراید در حین تردد در سطح شهر نیر کشف شد.

به گزارش نیریمیز، فرمانده انتظامی شهرستان نیر با اعلام خبر کشف محموله 800 میلیون ریالی سیگار خارجی گفت: در راستای تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مقابله با فعالیت های قاچاقچیان و ناامن کنندگان اقتصاد کشور کارآگاهان پلیس آگاهی نیر هنگام گشت زنی انتظامی در خیابان امام خمینی (ره) به یک دستگاه سواری پراید مشکوک و خودرو را متوقف کردند. 

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی در بازرسی از این خودرو 169 هزار و 600 نخ سیگار خارجی قاچاق که بدون مجوز و مدارک قانونی حمل می شد کشف و 2 قاچاقچی را در این رابطه دستگیر کردند. 
سرهنگ عادل منیر با اشاره به اینکه قاچاقچیان محموله سیگار خارجی قاچاق را از غرب کشور بارگیری و قصد انتقال آن به اردبیل را داشتند، تشریح کرد: ارزش سیگارهای کشف شده در این عملیات 800 میلیون ریال اعلام شده است. 
سرهنگ منیر گفت: قاچاقچیان دستگیرشده با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شده و خودرو مورد استفاده آنها توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد.
وی همچنین با اشاره به توقیف البسه قاچاق در نیر گفت: از یک دستگاه خودروی تندر 90 مقدار 630 ثوب البسه قاچاق زنانه کشف و ضبط شد.
وی افزود: قاچاقچیان البسه که 2 نفر بودند قصد وارد کردن البسه قاچاق را از استان آذربایجان شرقی به اردبیل داشتند که با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان و با همکاری گروه اداره قاچاق کالای استان متوقف و البسه قاچاق کشف و ضبط شد.
سرهنگ منیر گفت: ارزش کالای کشف شده 500 میلیون ریال می باشد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر