تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 45541
تاریخ انتشار: س, 1396/06/28 - 14:24
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان:
دشمن درصدد برهم زدن فضایی سیاسی کشور است
نیریمیز: حجت الاسلام محمد شعبانپور که درمراسم معارفه رئیس جدید عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان نیر سخن می گفت از تلاش های دشمن برای برهم زدن فضایی سیاسی کشور خبر داد.

به گزارش نیریمیز،مراسم تودیع و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان نیر در محل دفتر امام جمعه شهرستان نیر و با حضور جمعی از موسئولان شهرستان برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام محمد شعبانپور رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی نیروی انتظامی استان اردبیل گفت: نظم و انضباط باعث استحکام جامعه شده  و درسایه نظم و انضباط ، امنیت پایدار حاصل می شود.

 
وی با بیان اینکه سربازی در رکاب ولایت فقیه برای کارکنان نیروی انتطامی یک افتخار است افزود: به برکت تلاش سربازان و کارکنان خدوم نیروی انتظامی است که در داخل کشور و مرزها  امنیت پارجاست و مردم از این نعمت الهی بهره مند هستند. 
 
حجت الاسلام شعبانپور در ادامه با اشاره به نحوه استحکام بخشی به یک جامعه گفت: استحکام یک جامعه درصورتی تامین می شود که نظم و امنیت پایدار درآن جامعه ایجاد شود و نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی خود نظم و امنیت را به جامعه ما هدیه کرده است
وی در ادامه به تلاش دشمنان در خدشه دارکردن و برهم زدن فضای سیاسی کشورمان اشاره کرد و گفت: دشمنان در تلاشند که فضای سیاسی کشورمان را مورد هجمه خود قرار دهند که با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و تلاش شبانه روزی نیروی های خدوم انتظامی و دیگر ارگان ها اهداف دشمنان خنثی شده و خواهد شد.
در پایان این مراسم از زحمات حجت الاسلام حسن جوادی رئیس سابق عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان نیر تقدیر شد و حجت الاسلام کرامت تمجید به عنوان رئیس جدید عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان نیر معرفی شد.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر