تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 45800
تاریخ انتشار: ج, 1396/07/14 - 14:23
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیر:
افزایش 540 درصدی کشفیات البسه قاچاق در شهرستان نیر
نیریمیز: سرهنگ منیر گفت: در بحث مبارزه با قاچاق البسه 540 درصد افزایش عملکرد در شهرستان نیر نسبت به 5 سال گذشته رو به رو هستیم.

به گزارش نیریمیز، سرهنگ عادل منیر فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیر در همایش پلیس، امنیت و اصناف که با حضور اصناف شهرستان در محل مسجد جامع شهر نیر برگزار شده بود اظهار داشت: تامین امنیت یکی از برنامه های مهم و اصلی نیروی انتظامی در شهرستان است که خوشبختانه با همکاری دیگر دستگاه ها و اقشار مختلف مردم و نیز با تلاش شبانه روزی نیروی خدوم انتظامی این عمل صورت گرفته و شهرستان نیر از بابت تامین امنیت جزو شهرستان های امن استان محسوب می شود.

 

فرمانده انتظامی شهرستان نیر در ادامه سخنان خود تامین امنیت پایدار و جلب رضایت مردم را از اهداف فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان دانست و تصریح کرد: علیرغم وجود امنیت بالا در شهرستان، جهت بالابردن احساس امنیت گشت های شبانه در داخل شهر نیر و حتی در مسیرهای ارتباطی روستاهای تابعه افزایش خواهد یافت.

 

وی، به عملکرد نیروی انتظامی در شهرستان هم اشاره کرد و گفت: در بحث مبارزه با مواد مخدر 323 درصد افزایش عملکرد نسبت به 5 سال گذشته داشتیم و همچنین در بحث قاچاق البسه 540 درصد افزایش کشفیات، پارچه، 450 درصد، الوار جنگلی 634 درصد، تجهیزات ماهواره 143 درصد، داروی قاچاق 100درصد افزایش روبرو هستیم.

 

فرمانده انتظامی شهرستان نیر تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون ارزش قاچاق کالای کشف شده  80 میلیارد ریال است که در این خصوص 70 نفر دستگیر و 60 دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.

 

سرهنگ منیر‏ به کاهش جرائم سرقت اشاره کرد و گفت: از نظر وقوع سرقت نیز با کاهش 26 درصدی در شهرستان نیر روبرو هستیم.

 

وی گفت: از ابتدای سال تاکنون  تصادفات منجر به جرح در داخل شهر نیر 100 درصد کاهش داشتیم و منجر به فوت هم خوشبختانه نداشتیم.

 

فرمانده انتظامی شهرستان نیر افزود: در شهرستان نیر 520 واحد صنفی در چهار حوزه حدماتی، خدمات فنی، توزیعی و تولیدی فعال  هستند که با امنیت کامل در حال داد و ستد هستند و مردمی کردن امنیت نیز یکی دیگر از اهداف نیروی انتظامی شهرستان است که در این خصوص گام های موثری برداشته شده است.
 

سرهنگ منیر از افزایش دوبرابری عملکرد نیروی انتظامی شهرستان نیر نسبت به مدت مشابه سال گذشته در خصوص مبارزه با جرائم مختلف خبر داد و افزود: در سایه تلاش شبانه روزی ماموران نیروی انتظامی مبارزه با جرائم مختلف افزایش یافته و شهرستان نیرمکان ناامنی برای قاچاقچیان انواع کالا و مواد مخدر تبدیل شده است.

 

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر