تازه ترین مطالب


کد مطلب: 45806
تاریخ انتشار: ش, 1396/07/15 - 11:57
نیریمیز: مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با حضور مسئولان شهرستان در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان برگزار شد.

به گزارش نیریمیز، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با حضور مسئولان در محل ستاد فرماندهی شهرستان نیر برگزار شد.

 

حجت الاسلام مقدسی امام جمعه نیر در این مراسم اظهار داشت: نقش امنیت در همه مسائل مشخص است و امروز به فضل خداوند، ایران در شرایط پر آشوب منطقه امن ترین کشور است.

 

وی گفت: از وظایف نیروی انتظامی آگاه‌سازی مردم نسبت به اهمیت و نقش آنها در تولید امنیت است.

 

امام جمعه نیر با بیان اینکه نیروی انتظامی زمینه‌ساز ساز برای حفظ امنیت عمومی است، افزود: توسعه نظم و امنیت عمومی با مشارکت مردمی و استفاده از سازمان‌های مردم‌ نهاد را در دستور کار داریم.

 

حجت الاسلام مقدسی با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، امنیت وآسایش جامعه را مدیون زحمات این نیرو عنوان کرد و از مردم خواست در جهت حفظ امنیت با نیروی انتظامی همکاری داشته باشند.

 

امام جمعه نیر گفت: امنیت و آرامش جامعه مرهون تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح است.

 

وی نقش مردم در حفظ نظم و امنیت را مهم و با اهمیت خواند و گفت: نیروی انتظامی یکی از استوانه های امنیت کشور است و این نیروی سمبل اقتدار و امنیت و مولود انقلاب و بالندگی آن در قانون مداری و اخلاق مداری است.

 

امام جمعه نیر امنیت را زیر بنای تمام کارها دانست و گفت: تامین امنیت پایدار را انتظار حکومت از نیروی انتظامی و این نیرو حافظ و پاسدار امنیت و آسایش مردم و بهترین دستاورد نیروی انتظامی در کشور امنیت است.

 

حجت الاسلام مقدسی ادامه داد: نیروی انتظامی بهترین پشتیبان برای مردم است و مردم شهرستان نیر باید به این نیرو افتخار کنند و در برقراری امنیت نیروی انتظامی را یاری کنند.

 

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر