تازه ترین مطالب


کد مطلب: 45825
تاریخ انتشار: ش, 1396/07/15 - 16:41
نیریمیز: فرجی گفت: عشایر گرفتار در برف صبح امروز با یک فروند بالگرد جمعیت هلال احمر استان اردبیل نجات یافتند

به گزارش نیریمیز، عسگر فرجی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نیر در جریان امداد رسانی به عشایر ییلاقات روستای مجید آباد از توابع بخش مرکزی نیر گفت: طی بارش های اخیر برف در ارتفاعات شهرستان نیر در برخی از ییلاقات عشایر شهرستان حضور داشتند که در برف گیر کرده بودند.

 

وی افزود: متاسفانه راه ارتباطی ییلاقات مجید آباد که هم مرز با شهرستان میانه بود با دستگاه های سنگین هم بازگشایی نشد که صبح امروز یک فروند بالگرد جمعیت هلال احمر  به منطقه اعزام شد و امداد رسانی از طریق هوایی صورت گرفت.

 

فرجی تصریح کرد: 12 نفر از عشایری که در ییلاقات مجید آباد در برف گرفتار شده بودند با بالگرد صبح امروز به پایین انتقال داده شدند و دیروز نیز نزدیک به یک هزار راس دام آنها به پایین انتقال داده شده بود.

 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گفت: اکنون وضعیت عشایر شهرستان و دام آنها مطلوب است و امداد رسانی در این منطقه با تلاش شبانه روزی جمعیت هلال احمر، بخشداری مرکزی نیر، اورژانس، اداره راه و امور عشایر و بحران به اتمام رسید.

 

لازم به ذکر است که امامی یگانه مدیرکل ستاد حوادث بحران استان اردبیل هم در منطقه حضور یافته و از روند امدادرسانی از نزدیک بازدید کرد.

 

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر