تازه ترین مطالب


کد مطلب: 45826
تاریخ انتشار: ش, 1396/07/15 - 17:12
نیریمیز: امام جمعه نیر دیدار با خانواده شهدا را برای مسئولان یک افتخار دانست و گفت: دیدار و دلجویی از خانوده شهدا یک وظیفه شرعی است.

به گزارش نیریمیز، حجت الاسلام میکائیل مقدسی به همراه فرماندهان نظامی و انتظامی در دیدار با خانواده شهدای نیروی انتظامی که به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی صورت گرفته بود اظهار داشت: خانواده شهدا سند زنده شهدا هستند و مسئولان باید دیدار با خانواده شهدا و رسیدگی به مسائل و مشکلات آنها را از نزدیک در سرلوحه کاری و امورات خود قرار دهند.

 

امام جمعه نیر گفت: شهدا بر گردن ما حق بسیاری دارند و ما برای اینکه بتوانیم ذره ای از رشادت ها و دلیری های آنها را جبران کنیم باید با خانواده آنها دیدار کرده و از نزدیک به مشکلات آنها رسیدگی کنیم.
 
 
حجت الاسلام مقدسی افزود: امنیت و آسایش کنونی جامعه را مدیون خون شهدا هستیم و اکنون که شاهد پیشرفت هایی در صنعت های مختلف هستیم به برکت خون شهداست.
 
 
امام جمعه نیر پیروی از وصیت نامه شهدا و راه و سیره آنها را مهم برشمرد و گفت: ما باید از سیره و وصیت نامه شهدا پیروی کرده و به آن عمل کنیم در این صورت است که خداوند متعال و شهدا از ما راضی و خشنود خواهند شد.
 
 
مسئولان شهرستان نیر از خانواده های شهید مسیب بیابانی، شهروز شمشیری و رحیم صوابی دیدار کرده و علاوه بر رسیدگی به مسائل و مشکلات آنها، از مقام آنها تجلیل کردند.

شهید مسیب بیابانی در سال 96 در کردستان ، شهید شهروز شمشیری در سال 64 در کردستان و شهید رحیم صوابی در سال 63در پیرانشهر که همگی از شهدای نیروی انتظامی می باشند به درجه رفیع شهادت نائل شده اند.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر