تازه ترین مطالب


کد مطلب: 45843
تاریخ انتشار: د, 1396/07/17 - 07:56
نیریمیز: سرهنگ منیر گفت: همکاری و تعامل با نیروی انتظامی و ایجاد نظم و رعایت قوانین ترافیکی باید از سنین کودکی به افراد آموزش داده شود.

به گزارش نیریمیز، همایش همیار پلیس با حضور فرماندار نیر، فرمانده نیروی انتظامی، مدیر آموزش و پرورش نیر جمعی از مسئولین شهرستان و فرهنگیان و دانش آموزان عزیز با شعار " پلیس برای امنیت و امنیت برای همه "  در دبستان دکتر علی شریعتی نیر برگزار شد.

 

سرهنگ منیری فرمانده نیروی انتظامی هم در این مراسم یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشته و هفته نیروی انتظامی را فرصت مناسبی برای تعامل بیشتر مردم با پلیس عنوان کرد.

 

وی اظهار داشت : امنیتی که امروزه شاهد آن هستیم به برکت خون شهدا و امام راحل و رهنمود های ارزشمند مقام معظم رهبری بوده که باید شکر گذار این نعمت بزرگ بود.

 

سرهنگ عادل منیر، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیر با قدردانی از زحمات همیاران پلیس در کاهش تصادفات اظهار کرد: همکاری و تعامل مردم با نیروی انتظامی عامل اساسی دستیابی به اهداف پیش بینی شده در این نیرو است و این تعامل و همکاری باید از سنین کودکی به افراد آموزش داده شود تا برنامه‌های نیروی انتظامی و پلیس راهور با پشتوانه مستحکم‌تری اجرا و نتایج قابل قبولی حاصل شود.

 

 

وی به اهداف همایش اشاره کرد و گفت: نهادینه کردن قوانین و مقررات راهور، قانونمندی رانندگان نسل‌های آینده و ایجاد نظم و رعایت قوانین ترافیکی از جمله اهداف برگزاری این همایش  است.

 

احمدی فرماندار نیر نیز در این مراسم با تقدیر از خدمات ارزنده پرسنل خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی و پلیس راهور در ایجاد نظم و امنیت شهرستان، از همکاری خوب آموزش و پرورش در اجرای تمامی برنامه های فرهنگی شهرستان قدردانی کرد.

 

وی آشنایی با فرهنگ ترافیک و کاهش تلفات جاده ای را از اهداف طرح همیار پلیس دانسته و گفت: دانش آموزان که از لحاظ لسانی پدر و مادر خود را نصیحت می کنند، عملاً  احساس می کنند که وجود دارند چون زبان کودکانه محبت آمیز بوده و توسط پدر و مادر شنیده می شود.
 

 

در پایان این همایش از همیاران پلیس دبستان دکترعلی شریعتی نیر تجلیل شد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر