تازه ترین مطالب


کد مطلب: 45844
تاریخ انتشار: ي, 1396/07/16 - 17:40
نیریمیز: احمدی گفت: با تلاش شبانه‌روزی ماموران نیروی انتظامی و هدایت و فرماندهی ستاد فرماندهی ، شهرستان نیر به امن‌ترین شهرستان در استان تبدیل شده است.

به گزارش نیریمیز، مهدی احمدی با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان نیر درجمع پرسنل خدوم نیروی انتظامی اظهار کرد: با تلاش شبانه‌روزی ماموران نیروی انتظامی و هدایت و فرماندهی ستاد فرماندهی این نیرو، شهرستان نیر به امن‌ترین شهرستان در استان تبدیل شده است.

 

وی افزود: نیروی انتظامی در قلب مردم جای دارد و این نیرو با تلاش شبانه روزی خود توانسته به دستاوردهای مهمی در شهرستان نیر دست یابد و مانع ورود و خروج قاچاق کالا، مواد مخدر و دیگر موارد از استان‌های دیگر به مرکز استان شود.

 

فرماندار نیر به کاهش آسیب‌های اجتماعی هم اشاره کرد و تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه‌های نیروی انتظامی کاهش آسیب‌های اجتماعی است که این نیرو توانسته با آموزش‌های لازم بین افراد و خانواده‌ها و با همکاری اهالی محترم شهر نیر و مسؤولان درجهت کاهش آسیب‌های اجتماعی قدم مثبتی بردارد.

 

سرهنگ عادل منیر فرمانده نیروی انتظای شهرستان نیر هم کاهش آسیب پذیری را از اهداف مهم نیروی انتظامی شهرستان عنوان کرد و افزود: نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی در جهت کاهش آسیب پذیری و ایجاد امنیت تلاش می‌کند و به این هدف مهم دست یافته است.

 

وی گفت: نیروی انتظامی درخدمت مردم است و در بحث امنیت و ایجاد آرامش در شهرستان نیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

 

در پایان این نشست کودکان غنچه هلال با حضور در ستاد فرماندهی شهرستان نیر با اهدای گل به کادر خدوم و زحمت این نیرو، هفته نیروی انتظامی را به سبزپوشان کشورمان تبریک گفتند.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
دیدگاه‌ها

بی تردید این امنیت را مدیون شهدای مدافع وطن و کارکنان نیروی انتظامی هستیم
ارسال نظر